Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy nyomja a gyomrom...

Létezik, hogy nyomja a gyomrom a baba? Fáj és nagyon keveset tudok enni.

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Fáj a gyomrom és nagyon kevés kajától ugy érzem magam mont aki meg evett egy fél disznót.
2015. aug. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, ahogy felfelé türemkedik a méh a pocakodban, úgy nyomja a gyomorszájad, később ez savassághoz, gyomorégéshez vezet, főleg a terhesség elején és legvégén jellemző.

Nekem a 8.-10. hét között volt, és a jó öreg Salvus víztől múlt el. Naponta 1-1,5 dl (vagy durva esetben étkezés után még 0,5 dl de max napi 2 dl) egy-két héten keresztül csodákra képes.

2015. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is alig tudok enni már jópár hete, van, hogy szimplán egy pohár víztől is tele vagyok. Mondjuk nekem nem szokott fájni... Enni azért kell, több kis adagos étkezés a megoldás (akár óránként pár falat). 27 hkm
2015. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!