Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kiderült, hogy terhes...

Mikor kiderült, hogy terhes vagy, egyből elmentél a nőgyógyászhoz (sztk) vagy kértél időpontot?

Figyelt kérdés

Most vagyok 6 hetes.

Ha holnap odaállítok, el fognak vajon hajtan, hogy kérjek időpontot?


2015. aug. 4. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt sem kell időpontot kérni, ki várom a sorom és be hívnak. Én 7-8 hetesen fogok elmenni :) így biztosan lesz szívhang
2015. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pesten voltam SZTK-ban, sosem kell bejelentkeznem (de lehetne, ha szeretnék) és az 5-6. héten mentem és gond nélkül megállapították a terhességet, visszarendeltek a 8. hétre, akkor már volt szívhang. Egyáltalán nem hajtottak el és nem mondták,hogy minek megyek ilyen korán. Nyilván az ember tudni szeretné, hogy valóban terhes-e.
2015. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Terhességet szívhang nélkül nem állapítanak meg.
2015. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, megállapítják a terhességet szívhang nélkül és azért hívtak vissza 8 hetesen, hogy az ÉLŐ terhességről kiállítsák a papírt. Attól ,hogy még korai a terhesség és nincs szívhang, mert még picike, attól az még terhesség. Szó szerint azzal búcsúzott a doki,hogy 100% terhesség és menjek vissza2 hét múlva, addigra már szívhang is lesz.
2015. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!