Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik éreztek jóslófájást,...

Akik éreztek jóslófájást, hány hetesen éreztétek először?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan jött az első ilyen érzés?

Mennyire volt feltűnő? Rögtön tudtad, mit érzel, vagy felmerült, hogy rosszat ettél, elfáradtál, stb.?

Ha már megszületett azóta, jelezte a szülés közeledtét, vagy nem volt hozzá köze?


2015. aug. 5. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

35. hét körül. Néha összegömbölyödtem éjjel a görcsös, húzó fájdalomtól - valamiért mindig éjjel jelentkeztek a jóslófájások.

Kiírt időre született egyébként.

Nekem nem volt megtévesztő, mert lassan erősödő fájdalom volt és inkább tompa, majd 10 perc után lassan elmúlt. Elmesélésekből tudtam, hogy az igazi fájások nem ilyenek.

Végül nem is fájással, hanem vízelfolyással indult be a szülés.

2015. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első szurkálgatások kb 29. héten kezdődtek, de az nem igazi jóslófájás. Később 35-36 hetesen kezdődtek a komolyabb fájás szerű fájások is. Én gondoltam, hogy az, igaz volt, hogy belegondoltam nem szülési fájás-e, de végül nem az volt. Nekem az utolsó hónapban szinte minden délután/este volt. Igazából nem jelezte a szülést egyik sem mert nem indult be, túlhordtam és indítani kellett. Ha 35-36. hét előtt van jóslód, görcsölgetsz, keményedik nagyon vagy érzed, hogy összehúzódik akkor szedj több magnéziumot.
2015. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apró görcsök kb 28 hetes koromtól de 31 hetesen éreztem elég erősen néha, ráadásul volt mikor sűrűn 5-15 percenként. A görcsök erőssége és derékfájdalom miatt gyanítom, hogy az lehetett. Akkor megijedtem, orvosnál voltam vele. Azóta lassan egy hete semmi.
2015. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kb. 32 hetesen szúró fájdalommal,de nem volt vészes. Onnantól minden nap éreztem,azt figyeltem,hogy pihenés hatására enyhül-e,és mivel enyhült,tudtam hogy nem vajúdok. Viszont nekem a vajúdás ugyanez a szúró éles fájdalom volt,valamivel erősebben és rendszeresebben. Végül 37 hét+3 napra született meg a pici fiam :)
2015. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!