Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 heti után majd csak a 32....

18 heti után majd csak a 32. héten kell ultrahangra mennem. Honnan tudom addig, hogy jól van -e a baba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kivárni, akkor elmehetsz magán úton is uh-ra. Mondjuk akár 4D-re is, és ott legalább látod, megnézik, megnyugszol.
2015. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen még ennyi se volt, ultrahang se, ha mozgott tudták hogy jól van :) Ha magándokihoz jársz ő havonta megnézi a babát, legalábbis nálunk így van, az sztk-ban pedig csak a kötelező uh-k, vizsgálatok vannak.
2015. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mind a két gyereknél beszúrtam a 4Dt a 24. hét környékén, mondjuk azért havonta rámnéztek, de abból kell kiindulni amúgyis, hogy ha a 20. hétig nincs gond, akkor jól lesz a baba 32. ben is és kész.
2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez marhaság. Nekem minden rendben volt a 20.héten. Minden vizsgálat a legjobb lett még is 24 hetes babámat vesztettem el
2015. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a meh novekedese ami kezzel kitapithato es a baba mozgasa tobbet elarul mint az UH

Mit akarsz latni rajta?

koraszulest nem latod mehszaj roviduleset nem latod fertozest nem latod?

Az Uh nem babamozi csak akkor kell ha indokolt nem veletlenul 20 -23 hetes korban van az Uh es kozte nincs

2015. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mozog a baba a pocakban. :) lehet 18 hetesen még nem érzed vagy nem elég sűrűn de később már eléggé érezhető így lehet tudni, hogy jól van. :)

De valóban van 4D is.

2015. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!