Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltétlenül új matracot kell...

Feltétlenül új matracot kell vennünk a használtan kapott kiságyba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Én nem vettem, semmi baja.
2015. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én vennék.
2015. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én vennék hozzá. Kiságy ha használt is teljesen megfelel de használt matracot én nem tudnám elképzelni.
2015. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Milyen matrac kell bele? Jó egyszerű szivacs àgymatrac is?
2015. aug. 7. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én annak idején nem vettem bele, most pár év eltelt, és azért vettem csak mert ami eredetileg volt hozzá, tárolás során már "koszos" lett.3500ért vettem sima matracot bele, nem kókusz matracot, nem tartom fontosnak.
2015. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi vettünk. Kókuszmatracot. Nagyon szeretem, hogy nem issza be a folyadékot, átereszti, gyorsan kiszárad, nem él meg benne semmi sem, és nagyon kényelmes (a mi ágyunkban is ilyen van). Nagyon megérte. De az anyagi kereteiteket ti ismeritek, ha túl megterhelő, akkor nem muszáj lecserélni, ha amúgy tiszta.
2015. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ. Új matracot max azért szoktak venni, mert a régi esetleg már ki van feküdve (süppedős), pisiszagú, nehezen tisztítható, míg ugye maga kiságy rácsát le tudod mosni, a matracot magát nem tudod kitisztítani.

Ettől függetlenül van aki vesz használtan matracot, ha jó állapotú.

2015. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ.. ha idegentől venném, valószínűleg nem szívesen altatnám benne az újszölöttem, de a nagyobbik után nálunk most a kicsi is használja a szivacsmatracot és tudom, hogy tiszta, mert mindig volt rajta plusz védő a huzaton felül.
2015. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

A matrac állapotától függ.

Mi mind a két gyerekre matracostól vettük használtan a kiságyat, csak a matrac lett volna 1,5* annyi bele újban ikeából és így hagytam.

Nekem fontos a levehető, mosható huzat, olyan van szivacsban is az ikeában 10-ért, ezek olyanok voltak, így nem vettem újat és nem bántam meg. Látható a szivacs állapota, mosható a huzat, kemény a matrac, akkor felesleges lecserélni szerintem de ezt te látod.

2015. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Én vettem, pedig nem is idegen használta a matracot, hanem én meg a testvérem.
2015. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!