Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvehetik a babát ha nem...

Elvehetik a babát ha nem járok nst -re? Messze van a kórház és nem merek utazni. Jogsi nincs párom dolgozik.

Figyelt kérdés
Nem felelőtlen vagyok csak félek elindulni

2015. aug. 10. 22:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%
Hát, márpedig igenis felelőtlen vagy. Ha beindul a szülés azért majd el mersz menni? Szerinted az nst-t viccből csinálják? Ilyennek minek gyerek...
2015. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Nem vehetik el, és semmire nem kötelezhetnek. Az más kérdés, hogy felelőtlen vagy-e. Gondolom, azt sem tudod mire jó az nst. Nagyon felelős anyuka vagy, gratulálok.
2015. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Bella169 ***** válasza:
78%

Ha jól tudom az NST rajta van a kötelező vizsgálatok listáján. Hogy ezért elvehetik-e nem tudom.


A kérdés inkább az, miért félsz elindulni? Félsz a tömegközlekedéstől? Vagy attól, hogy rosszul leszel?

2015. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ha már így ki van írva a neved, én megnéztelek facebookon. Kicsit talán még várni kellett volna a gyerekvállalással.
2015. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
Én is megnéztem facen adatlapod, hát tényleg várhattál volna, amíg még benő a fejed lágya.
2015. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
45%
Na ezért nem rakok én semmit fel a facebookra. Egyébként felelőtlenség, igen
2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
Felelőtlen vagy. De a fotóid alapján még gyerek is...
2015. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
43%

Mit gondolnak azok magukról, akik egy Facebook adatlap alapján ítélkeznek mások felett? Nem szégyellik magukat? Itt egy kérdés, amire választ vár, ti meg a magánéletében vájkáltok és leszóljátok. Ti gyereket neveltek? És ezt a hozzáállást nevelitek beléjük? Mert akkor nektek sem ártott volna még tanulni, mielőtt gyereket vállaltok, és megtanulni normálisan viselkedni!


Fontos elmenni nst-re. Ha máshogy nem tudod megoldani, akkor tömegközlekedéssel. Kérd meg az egyik nagymamát, egy jó barátnőd, vagy egy másik kismamát, akinek szintén mennie kell, hogy csatlakozzanak hozzád. Ha sehogy nem megy, akkor beszélj az orvosoddal, lehet, hogy lesz egy szabad ágy, befektet és akkor lejársz a kórházon belül nst-re. De sajnos muszáj menni.

2015. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
57%
Miért félsz elindulni?
2015. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
Attól nem félsz hogy emiatt baja lehet a babádnak? Mert inkább attól kellene... Nekem naponta kell már mennem mégis kibirom és nyugodt.vagyok tőle. Menj csak szépen el a baba érdekében.
2015. aug. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!