Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvehetik a babát ha nem...

Elvehetik a babát ha nem járok nst -re? Messze van a kórház és nem merek utazni. Jogsi nincs párom dolgozik.

Figyelt kérdés
Nem felelőtlen vagyok csak félek elindulni

2015. aug. 10. 22:26
1 2 3 4
 31/38 Baranka ***** válasza:
0%
Hol látjátok a nevét? Megnézném én is az adatlapját :-). Átküldené valaki :D? És igenis felelőtlen vagy. Barátot, rokont, ismerőst is meglehetne kéri, hogy kisérjen el.
2015. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Már törölte a nevét meg a facebookon is átállitotta hogy csak ismerős lássa...


De tényleg, nem mész el és ne adj isten nem derül ki valami igy és baj lesz hogy bocsátanál meg magadnak? Nem rosszindulatból irjuk ennyien hogy fontos elmenned vagy ha ennyire kevés van már kérd hogy fektessenek be.

2015. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
A gyermek után járó pénz ugorhat. Nem is a konkrét baj.. ami ijeszthet. Hiszen nagyanyáink milyen vizsgálatokra jártak? Milyen terhesvitamint szedtek... na ugye.. :D Szültek otthon bábasszonnyal. Persze a gyermekágyi láz rémképe sem oly távoli. Érdemes orvosi felügyelettel megtenni mindent annak érdekében hogy ne legyen baj!!!
2015. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
20%

"Engem nem küldtek csak.most.. Milyen posztot? Te tudatlan..nem ismersz nem tudod a körülményeket csak ítélkezni vagy képes. De lemerem fogadni ezerszer jobb ember vagyok mint te valaha is leszel."

Ennek a hozzaszolasnak mi ertelme? 😃

Lattuk a korulmenyeket dragam. De semmi kozunk hozza. Ahogy ahhoz sem, h mit csinalsz, hajlando vagy a gyerekedert megtenni, h elfaradsz nst-re.

2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Itt nem a fáradtságról van szó nem is lustaságról. Írtam már hogy egészségügyi problémák miatt nem merek elindulni. Azért mert Facebookon láttatok pár képet mi bajotok velük? Nem vagyok tinip**sa, sem írás tudatlan, a babának van apja és saját keresettel és lakással rendelkezünk. Igaz,fiatalok vagyunk de csak mert pár rosszindulatú embernek nem tetszik még nem fogok 30evesen szülni. A szüleink teljes mértékben támogatnak (nyilván mert sz@r anyuka lennék persze) nem vagyok kiskorú sem felelőtlen.. Én akartam ezt a babát függetlenül attól hogy nagyon félek a szüléstől. Nem a kérdésre kaptam választ hanem ítélkezést ismeretség nélkül ami persze titeket minősít.
2015. aug. 11. 23:09
 36/38 anonim ***** válasza:
36%
Kislány, akkor talán megoldást keress a problémádra, ne kifogást.
2015. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
35%
Jaj utolsó. Írta, hogy megpróbálja megbeszélni a dokival hogy fektesse be. Úgyhogy mostmár nyugodtan aludhatsz!
2015. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta? Eljutottál az nst-kre?
2017. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!