Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen rózsaszín-barnás...

7 hetesen rózsaszín-barnás pöttyözés? Néha napján, inkább reggel vagy este. Dokim azt mondja, ok minden, nem írt semmit rá.

Figyelt kérdés
éN AZÉRT AGGÓDOM, DE HA HÍVOM, MEGNYUGTAT. nEMMINDEN NAP VAn, de pl. ma reggel hánytam, és utána véreset töröltem a hüvelyemből, a betéten nem maradt semmi. Azóta semmi vér, barna. Hasam fájdogál, nospát mondott, hogy azt szedjem. Ez a hülye melegfront is zavarhat? Tegnap semmi bajom nem volt.
2014. jan. 5. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemakarlak ijesztgetni de nekem pont igy ment el 7 hetesen a babám... kb egy het ilyen összevisza verzes utan egy reggel rendes vercsomo tavozott belölem s utana ömlött a vér. Enis hivtam gyakran a kezeloorvosom aki engem isszinten nyugtatott... hat bizok benne te nemleszel ufyan ugy mint en s a helyedbe bemennek okvetlen ügyeletre "
2014. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen dokid van de semmilyeb verzes nem normalis. En kis barnazasra is duphastont kaptam. Szerintem menj el masik dokihoz, mert terhesseg alatt nem normalis a ver, legyen az keves verzes is.
2014. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő nem beszélt semmilyen gyógyszerről. Azt mondta, az idő eldönti. A kis vérezgetések ellenére a terhesség fejlődhet belül, 16-án megnézzük uhn, akkor megyek hozzá. Most ezek után az ügyeleten mit kezdenének velem?Meg én bízom is ebben a dokiban, csak a szívbaj jön rám, ha meglátok valamicske vért. Háát, így aztán nem lehet élvezni a terhességet, legalábbis az elejét:) Vagy túlparázom, lehet.
2014. jan. 5. 15:24
 4/13 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. En mikor hivtam a dokit azonnal bekellett mennem hogy megnezze ultrahangon. De te tudod. En nem hagynam annyiban megis csak a gyerekrol van szo :(
2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is egyetlen pici barna folt miatt Duphastont adott, inkabb mint hogy gond legyen. Ha ugyeletre ne is futnek, de holnap felkeresnek egy masik dokit a helyedben
2014. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is duphastont szedtem mert enyhén barna folyásom.volt. Ha a dokid ennyire nem vesz komolyan keress másik dokit v.menj be a korházba. A vérzéseknek oka van... neh. elvetélj. Sztem azonnal menj orvoshoz...
2014. jan. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinál, megnézett. Minden ok, dobog a borsónk szíve:)) Ma pedig volt egy placsni véresbarna cucc is a betétemen. De azt mondta, nem kell hormonpótlás, semmi, nospa+ magneb6 2 hétig. Hát ennyi. Megnyugodtam, de csak kicsit:)
2014. jan. 6. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Kivanom hogy minden jol legyen.... bar nagyon ismeros a helyzet .....
2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaaj,remélem nem lesz baj!de téged megnézett a doki,miközben vérezgettél?ha nem a méhből jön,nem irnak rá hormont?nem értem.ma barna folyásom volt,lehet a vizsgálat miatt?
2014. jan. 7. 15:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Vizsgalat utan lehet, igen. En ma hajnali 2kor voltam ugyeleten verzessel. A baba jolvan, aktiv, a verzes okat nem tudni :(

21hkm

2014. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!