Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmarad a baba? Van vkinek...

Megmarad a baba? Van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
9 hetes a baba, tegnap elég rendesen vérezni kezdtem, a doki írt Duphaston tablettát és sok magnéziumot. 3 adag Duphaston után csökkent ugyan a vérzés, de még mindig nem múlt el. Hétvégén kell visszmenni, ha nem múlik. Mi lehet így, nagyon aggódom.
2015. aug. 12. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos barmi lehet, ez most rajta mulik, remeljuk kapaszkodik erosen !

A verzes nagyon gyakori egyebkent, es sokszor semmi gond nem lesz.

Szoritok !

2015. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom, ez idegörlő, de próbálj nyugodt maradni, a körülményekhez képest!

Valóban vagy megmarad, vagy nem.

Ha csökkent a vérzés az sztem jó jel :)

Pihenj sokat, szedj mg-ot!

Írj majd!

2015. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp feküdj amennyit lehet! Próbálj nyugodt maradni, már amennyire ilyen helyzetben lehet. Kis biztatás: engem szintén 9 hetesen öntött el a vér. Ráadásul nekem csak magnéziumot írt a doki. 19. Hétig fekvés (ez azért a két nagyobb mellett nem teljesen volt megoldható). Most már a 37. Hétbe lépek holnap. És minden rendben van velünk. Kitartás és kívánom a legjobbakat.
2015. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,hetedik hettol rengeteget gorcsoltem,vereztem,sirtam,de a dokim nem irt fel semmit,csak fektetett. Vegul bementem a korhazba,kaptam progeszteronpotlast meg rengeteg vitamint. A verezgetesek abbamaradtak ket ket alatt teljesen,pedig szinte biztosra mondtak,hogy nincs eselye a babanak ( tobb veteles,muszeres befejezessel,kisse tulkoros is vagyok). Gorcsok maradtak,viszonylag sokszor elegge faj,de a kisfiam tokeletesen fejlodik odabent. Nagyon sokat kellett fekudnom,marhara utaltam,es nem is tudtam teljesen betartani,de te probald meg,es bizz a babadban. Minden jot.
2015. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok. Örülök, hogy nektek jól alakult. Reménykedem, hogy nem lesz semmi baj. Ma kicsit jobb volt, de még mindig csepeg :(. Majd beszámolok a fejleményekről.
2015. aug. 12. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság?
2015. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki elmúlt a vérzés :) megyek a héten dokihoz, remélem mindent rendben talál. Köszönöm a bíztatást :)
2015. aug. 17. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!