Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első hónapjában...

A terhesség első hónapjában járok. Nagyon visszajött az allergiám. Nem lehet így elvetélni?

Figyelt kérdés
reggelente "rengeteget" trüsszögök,orrot fújok,amitől nagyon bekeményedik a pocak.ráadásúl állandó hányingerrel kűszködök.volt így már valaki?nem lesz baj?
2007. nov. 6. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!én 15 hetes kismama vagyok! Allergiás és asztmás is! Ahogy megtudtam hogy babát várok,onnantól (sőt még előtte) kezdődtek a bajok.Fulladás,köhögési rohamok...nekem így nyilvánult meg az allergiám!Túl voltam 7 hetesen egy tüdőtükrözésen,és még rengeteg más vizsgálaton!Mai napig szenvedek az allergia miatt!nem lesz semmi gond,szedj magne B6-ot,az segít hogy ne keményedjen gyakran a pocakod!Ne aggódj,nem lehet semmi gond,csak pihenj amennyit tudsz,az nagyon fontos!!!

Üdv. nektek és remélem minden rendben lesz!!

2007. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint 15 éve nagyon súlyos az allergiám. Állandóan gyógyszert szedek. Ugyanezt tudom én is mondani, amióta terhes vagyok, rosszabbodtak ezek a tünetek. Sajnos nekem a gyógyszert sem volt szabad abbahagyni. Nagyobb a kockázat, mint az előny. Érdemes lenne felkeresni az allergológusodat! Nagyon sok szerencsét és jó babavárást kívánok! 8 hetes kismama
2007. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!