Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok kérni igazolást...

Hol tudok kérni igazolást arról, hogy veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés
most hívott fel a munkahelyemtől a nagyfőnök,hogy küldjek egy igazolást,amin rajta van hogy veszélyeztetett terhes vagyok.Nemtudom amúgy honnan szedte,mondjuk majdnem minden papíromon rajta van,de tudtommal mindenkinek ez van rajta,valahol hallottam.Vagy most hogy van ez?És kitől kérhetek ilyen igazolást,mert én a körzeti(házi)orvosnál vagyok táppénzen,ő is adhat,vagy csak a nőgyógyász?
2010. márc. 9. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem e nőgyógyász adhat csak ilyen igazolást!Én pl azért vagyok veszélyeztett,mert mendencevégű a baba!24 hetes kismama
2010. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem miért kell a főnöködnek a papír, de a nőgyógyász szokott irni egy javaslatot, ami alapján a körzeti orvos állományba vesz.Szerintem a körzetinek mond el a problémád és kérd meg, hogy irjon pár sort a munkáltatódnak.

20 hetes km.

2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak nőgyógyász adhat ki ilyen igazolást!Én nem kértem igazolást,de minden papiromra ráírták és ez elég volt a főnökömnek.Különben az én háziorvosom csak 2 hónapos terhes koromig adta ki a táppénzes papíromat,utána azt mondta,hogy kérjem inkább a nőgyógyásztól,mert terhes ember ne menjem beteg emberek közé!

2010. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemtudom én se minek kell neki,de időm se volt megkérdezni,mert lerakta..azt mondta majd hív,mert mondtam neki,hogy ha jól emlékszem,a táppénzes papíron is rajta van,vagy be van karikázva vagy jelölve az hogy veszélyeztetett terhes,de nembiztos,mondta megnézi,és majd hív...hát ha hív megkérdem minek az neki...remélem nem kitolni akar velem,ami lehet,mert sok hülyeséget mondott ami nemigaz..na mndegy..én amúgyis csak 31-ig vagyok táppénzen,mert új munkahely volt,és csak 2hónapot dolgoztam,előtte meg nem volt meg a bedolgozott idő,csak 10hónap..meg mikorra várható a szülés időpontja..ilyeneket kérdezett,de fogalmam nincs ezek minek neki...
2010. márc. 9. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a kis könyvem elejére is rábiggyesztette a dokim, hogy veszélyeztetett terhes vagyok és szinte minden papíromon rajta van.


Kérd meg a dokidat (ha feltétlenül szükséges, mert én sem értem mi köze a munkáltatódnak ehhez) , hogy írjon egy rövid igazolást arról, hogy veszélyeztetett vagy és hogy mi okból.


20 h km.

2010. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!