Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszre kismama nadrágot,...

Őszre kismama nadrágot, leggingst, szoknyát bababolton kívül hol lehet venni olcsón?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, a legközelebbi városban C&A, H&M, Takko, New Yorker ilyesmi van, de nem járom körbe ha nincs ezekben.
2015. aug. 17. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 1db kismamaleggingszet vettem a H&M ben, azt hiszem 3500huf volt, kitartott a terhesség végéig és mellé vettem a HÁDÁban leggingszel hordható egybe ruhákat, mindig ami hiányzott az évszaknak megfelelően.

Egyik gyerek tavaszi, másik nyári, úgyhogy sok olyan ruhám lett, amiket egész évben tudok hordani, mert nem kifejezetten kismamaruhákat vettem, csak a hasam elférjen benne pl. hagyma formájú biznisz ruhák téli, vastag anyagból.

Egyébként a H&M-ben lehet találni csini kismamaruhákat, csak én nem akartam sokat fizetni érte, turkálóból jobban tudok öltözködni (meg olcsóbban) nem kismamaként is.

2015. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell kismama leggings, mert vékony vagyok és az xs-es gatyák dereka nagyon szoros, már akkor is az volt, mikor még nem voltam kismama. Emiatt akarok venni. Farmert csak a hideg miatt. Még 3 hónapig leszek kismama. A turkáló is jó ötlet, mert ott vásárolok én is, csak még nem jutott eszembe! A lidl-es újságot minden héten lese, ert ott tudom, hogy szokott lenni!
2015. aug. 17. 20:07
 13/13 A kérdező kommentje:
8-as, igazad lett, tényleg nem minden boltban árulnak! Bementem és megkérdeztem: H&M-ben, C&A-ban, Cosmos City-ben, Takko-ban, New Yorker-ben, Vögele-ben, de mindegyikben azzal kezdték, hogy ők nem árulnak kismama cuccokat! (Veszprém) Azért megnéztem és New Yorkerben sikerült vennem egy leggingset, kínaiban viszont volt külön kismama részleg, mindegyikben és vettem egy tök jó csőfarmert, ami jó is lesz erre a 3 hónapra. Úgy döntöttem, hogy a melegítőm gumiját kiveszem és akkor azt nem veszek kismamát, más meg nem kell, mert nekem is vannak olyan fölsőim, amik jók lesznek, nyúlnak, a szoknyim meg amúgy is gumis,is derekúak! :-)
2015. aug. 20. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!