Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szoptatás hogy...

Terhesség szoptatás hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam igény szerint szopizik még. terhes vagyok a doki mondta hogy szoktassam le -mivel kétszer már volt vetélésem. -de nem tudom hogy álljak hozzá? cumisüveget nem fogadja el, sok tejem van még.... ha nem fejem le elapad? ha nem kap cicit a fiam jobban rááll a szilárd ételre? cumit se fogad el...
2015. aug. 18. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerre egy szoptatást érdemes csak kiváltani, ha most hirtelen abbahagyod, akár mellgyulladást is kaphatsz. Ezt megelőzendő a tej elapasztására létezik gyógyszer is, viszont nem tudom, szedhető-e terhesen.


Hozzátáplálással hogy állsz? Csőrös poharat próbáltátok már? Pohárból itatás?

2015. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
poharat immel ámmal, csőrősről hallani se akar. sokmindent megeszik. rendes evés után is kéri a cicit.
2015. aug. 18. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor először rendes evés után pohárból kínáld meg, és ha kéri a cicit, mond neki, határozottan de kedvesen, hogy "nem". Valószínűleg lesz egy kis sírás, de ez az első lépés a leszoktatáshoz.
2015. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Sosem értem, miért nem lehet ezen azelőtt gondolkodni, hogy az ember lánya újból terhes lesz.
2015. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értem, hogy akinek nincs gyereke, miért érez kényszert a kinyilatkoztatásra gyerekes kérdésekben.
2015. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek azt mondják, apassza el ha terhes lesz (mintha az összes férfi orvosnak lenne fogalma arról, milyen elapasztani a tejet). Ettől függetlenül, és nem apasztottam el, hanem a terhességem 16. hetére elapadt magától. Igaz, én akkor már fejtem (fejés mellett 26 hónapig volt tejem, így hamis az az elképzelés hogy a fejéssel nem lehet fenntartani a tejtermelést). Ismerek nőket, akik egész terhesség alatt szoptattak, és a szülés után tandemben folytatták a két gyerekkel.
2015. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!