Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok hogy működik ez az...

Agleh kérdése:

Nálatok hogy működik ez az első orvosi vizsgálat (a hány hetesen mentek először dokihoz kérdésre gondolok)? Olyan mintha mindenkit már első alkalommal ultrahangon is megnéznének?! Magándokihoz jártok?

Figyelt kérdés

Nálunk az sztk-ban 7-8 hetesen vizsgál meg a doki, majd ad időpontot uh-ra (mivel a rendelőben nincs és nem is mindenki ért hozzá). Így még jó 1 vagy 2 hetet kell várni az uh-ra.

Ha magándokihoz mennék kb hasonló a helyzet, kevésnek van a rendelőjében uh.



2015. aug. 25. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát menj olyan magándokihoz, akinél van UH. Én 11+4 naposan fogok először dokihoz menni. Megyek maszekhoz, ha minden rendben akkor meg tovább kombi teszt etc. S egyben túl is vagyok a kritikus 3 hónapon. :) (Mivel az első terhességem a 11. héten "feladta" ezért nem megyek már korán. Megtanultam. Ha minden rendben akkor az 12. hét Addig fenntartásokkal kezelem a állapotomat. )
2015. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, pont ilyen esetben kellene koràn menni, ha pl kevés hormon miatt ment el akkor tud gyógyszert ìrni az orvos. Ràadàsul a méhen kìvülinek 11 hetesen màr csak műtét a vége, de az életed is hajszàlon múlhat. De nem beleszólni akarok, csak nem értelek.
2015. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Külföldön élünk, itt azonnal csinált ultrahangot helyben a doki, de amúgyis csinált volna, mert esedékes volt az éves vizsgálat is. Az otthoni dokinak, akihez annó jártam magánba volt ultrahangja, ahogy egy másiknak is, akihez előtte jártam.
2015. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es, én vagyok a "kedves utolsó" akinek a 8 héten kutya baja nem volt a babájának. A 12. heti UH derült ki, hogy kb 2 hete elhalt a terhesség.
2015. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Nekem is a 12 hetes uh- n màr nem volt szìvhang. Nàlam is minden oké volt a 8. héten. Pont ezért mentem koràn a màsodikkal,harmadikkal,mindkétszer duphastont szedtem, két egészséges fiú az eredmény. Tehàt méginkàbb nem értelek. Àltalàban ilyen idős terhesség vetélésénél, leàllàsànàl hormonprobléma a valòszìnűbb,mert a genetikai probléma esetén el sem jut eddig a terhesség,legalàbbis az orvosom ezt mondta. De gondolom mindig van példa az ellenkezőjére is.
2015. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó vagyok ! Van egy csodás 2 éves nagyfiunk azóta, ott nem volt semi gond, pedig sem hormonpótlást, sem más rendkívüli dolgot nem kaptam a 2. terhességemnél, amiből Ő született.
2015. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!