Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek magas lett...

Picsusz kérdése:

Kismamik, akiknek magas lett a terheléses cukruk?

Figyelt kérdés
Az éhgyomri 5.9mmol/l lett,a 120percesem:9.00mmol/l.Védőnőhöz jövőhéten megyek,addig is kerülöm minden cukrot.Erre nem kapok még gyógyszert,ugye?Diéta azt gondolom.25hkm vagyok,eddig -2kgnál járok.
2015. aug. 27. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az éhgyomrim 3,6 lett, a két órás 9,2. Két hetente kellett mennem diabetológiára próbareggelis vérvételre. A nőgyógyászom felkészített rá, ha x dokihoz kerülök, akkor inzulinos leszek, ha y-hoz, akkor kapok egy esélyt a diétára. Szerencsre y-hoz kerültem, és elég lett a szigorú diéta. Terhesen gyógyszert nem lehet szedni. Vagy elég a diéta, vagy inzulin kell.
2015. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem terhelés után 8,9 lett.3 hétig 180 ch kellett tartanom majd 4 pontos vérvétel következett ahol a reggeli utáni 7,9 lett.Most 160 ch kell tartanom és jövő hét szerdán kell mennem dietetikushoz.Kíváncsi vagyok mit mond.
2015. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!