Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek vesegyulladása...

Sankarea kérdése:

Volt valakinek vesegyulladása terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Konkrétan minden tapasztalat érdekelne a témáról

Volt e valakinél valamilyen komplikáció,koraszülés,babával valami gond?

Meg indítják a szülést ha kezelés hatására sem múlik a gyulladás?

Holnap leszünk 35 hetesek



2015. szept. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikummal jól kezelhető, kétlem, hogy emiatt megindítanák.
2015. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Nekem tavaly a 29.héten lett vesemedence gyulladásom,a felszálló fertőzéstől sajnos megrepedt picit felül a magzatburok ezért a 35.héten szülést indìtottak nehogy a babának baja legyen. Mert akkorra már magas lett a crp értékem.Addig heti kétszer vért vettek tőlem és minden nap ultrahangal nézték a babát hogy van e elegendő magzatvìz de szerencsére nagyon minimálisan szivárgott.
2015. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ,és a babával minden rendben volt?medig voltatok kórházban? remélem nálunk kiviszi az antibio,engem a görcsök is aggasztanak napi 4-5x begörcsöl a vesém :( és érzek egy kis csomót a bal felemen.

Mennyi idő míg hat az antibio? 1 hét múlva lesz csak kontrollom :(

2015. szept. 2. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg érezted a burokrepedést vagy ultrahangon vették észre?
2015. szept. 2. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én a 23. Héten úgy begörcsöltem(az oldalam)hogy menni se bírtam..azt a fájdalmat senkinek nem kívánom...kórházba is kerültem..hála Istennek a babával minden a legnagyobb rendbe volt..:) vesetágulatom lett , ami mára hála égnek teljesen fájdalom mentes. 37hkm
2015. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! 2-es vagyok :). Hála az égnek a babával minden rendben volt császárral születtt a negyedik napon mehettünk is haza,végig baba-mama szobában voltunk. A repedést nem éreztem ugy vették észre hogy egyik nap a korházban icipicit véreztem (egy két csepp) és ezért csináltak egy magzatvíz szivárgásos vizsgálatot és az sajnos pozitív lett.
2015. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!