Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ugye csak jobb lesz? Olyan...

Ez ugye csak jobb lesz? Olyan lehetséges, hogy így marad?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben járok, most vagyok 11 hetes és annyira fáradt vagyok állandóan, hogy ami "kötelező " feladatok azokat se tudom ellátni. Pl. Egy mosogatástól elfáradok, a főzésről ne is beszéljünk. Jelenleg úgy érzem,hogy nem lennék képes ellátni egy csecsemőt ennyi energiával és teljesen kétségbe vagyok esve,hogy mi lesz ha esetleg ez így marad vagy kicsit enyhül de hasonló lesz. Magne B6-ot ma kezdtem el szedni,hátha attól energikusabb leszek és elmúlnak a rosszulléteim.
2015. szept. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még pár hét, és túl leszel rajta, a második trim általában olyan kellemesen telik, hogy mire kettőt pislantasz már vége is van.
2015. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vashiánytól lehet, ne csak magnéziumot, hanem vasat, folsavat és c-vitamint is szedj pluszba. Nekem pár nap szedés után rendbe jött, s azóta is szedem (38khm)
2015. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És tudnátok valami olyan vitamint ajánlani amiben ezek megtalálhatóak?

Terhes vitaminból a Gravidát próbáltam szedni, de sajnos nagyon ment tőle a hasam és hiába próbáltam evés előtt / evés után/ evés közben szedni sehogy sem volt jó és mindig kijött. A védőnő pedig azt ajánlotta,hogy amíg tart ez a rosszullétes időszak addig szüneteltessük.

2015. szept. 2. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első trimeszter, a másodikra elmúlt. :) De kb 34 hetesen visszajött.

Vasra én ittam valamit, sajna a nevére nem emlékszem de valami folyadék volt, amit vízzel kell összekeverni és a dobozára is rá van írva, hogy terheseknek napi 2-3 tasak ajánlott. Patikában azt ajánlották, esetleg kérdezd meg.

De az alacsony vérnyomás is okozhat fáradékonyságot.

2015. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most a Dr.Czeizel féle vitamint vettem meg. Tapasztalatom nincs róla. A Dm-es kismama vitamint szedtem eddig, az jó volt. Ez a másikat kifejezetten 2.trimesztertől kell szedni.
2015. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!