Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon farfekvéses marad? (33hét)

Vajon farfekvéses marad? (33hét)

Figyelt kérdés
31 hetesen voltam az orvosomnál és azt mondta ilyenkor 90% hogy faros marad, de volt rá példa akinek megfordult még később. az igazság az hogy nyugodtabb lennék ha császármetszés lenne, de természetesen az ő egészsége a lényeg. lepény a hátsó falon, köldökzsinór előtte, magzatvíz és a baba mérete normál.Alacsony vagyok, sokak szerint nagy a pocakom és meglepődnek amikor mondom hogy még nem fordult meg.. Első terhességem.azt mondják nem sok esély van már rá hogy megforduljon már csak a testalkatomból és pocak méretemből ítélve.most 33 hetes vagyok. Kíváncsi lennék a véleményetekre a megadott információkból!?
2015. szept. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de 31 hetesen tök fölösleges ezen még aggódnod. Ismerek nem egy olyant akinek a szülés előtt 1-2 nappal, vagy órával fordult meg a baba. Képzelem milyen lehet az orvosod, ha már most így beparáztat!
2015. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

33 vagy 34 hetesen fordult be a babám. Nem is éreztem csak feltűnt, hogy máshol rugdos. 31 hetes uh-n harántfekvésben volt, legközelebb 35 hetesen voltam uh-n, már fejjel lefele volt. De az utolsó napokban is meg tud még fordulni.


31 hetesen szerintem a farfekvés teljesen normális.

2015. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem aggódok, ahogy le is irtam én nem bánom ha igy marad! az orvos se paráztat csak elmondta a véleményét. 2-nek köszi :) olvastam sok helyen hogy bármikor megfordulhatnak..utolsó nap is, de nagyon sok kismamának nem fordul meg a picike, mert kis lusták :) azért is írtam infókat hogy ezek alapján kérjem a véleményt.
2015. szept. 4. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
(és nem 31 hetes vagyok hanem 33.) mozgolódik de egy pozicióba fekszik már 2 hónapja. Nagyon kényelmes lehet neki így. :)
2015. szept. 4. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Te most arra varsz minel tobb megerositest jogy igy marad a babad mert valojaban csaszart szeretnel.

Egyebkent nekem ez a masodik terhessegem es masik keruletben masik dokinal vagyok (mellesleg masik korhazi szonografusnal is) es meg nem hallottam dokit 31 hetesen olyat mondani h 90% hogy nem fordul mar meg.

Sot...ilyenkor azt hangoztatjak hogy 36.hetig semmit nem jelent.

Egyebkent az elso terhessegemnel a 34.heten fordult meg.

Most pedig a 30.heten meg faros volt most pedig fejvegu. 33.hetben vagyok.

En nem itelem el azt aki csaszart szeretne vagy fizet azert h megcsaszarozzak de erre ne apellalj hogy valoszinuleg ezert lesz csaszar. inkabb beszeld meg a dokiddal hogy ha megoldhato akkorj csinaljon programozott csaszart neked.

2015. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is kb 2 hónappal a szülés előtt befordult egy pózba, kicsit mozgolódott, majd úgy is maradt. Valami probléma volt velünk, de az orvosok nem mondták meg mi. A dokim is végig csak azt hangoztatta, hogy minden ok, befordult. Aztán jött egy x-edik doki, aki kijelentette, hogy nincs befordulva, oldalt a csípőcsontomnál megszorulhatott. A 20 órás szülésindításból sürgősségi császár lett. Még szerencsénk volt, hogy nem hatott az oxi. Szóval ennyit arról, hogy mikor mivel paráztatnak...
2015. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!