Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS. Létezik hogy 8-10 perces...

SOS. Létezik hogy 8-10 perces fajasok mar lassan 1 napja tartanak?

Figyelt kérdés
Hajnalba voltam a kórházba de haza küldtek hogy menjek vissza ha majd 4-5 percesek. Egy ujnyira voltam nyitva. Tegnap este 8 óra óta 10 perc a fajasok között. Meddig varjak meg? Azt hiszem sose jon az az 5 perc es ha ma éjszaka sem alszom teljesen ki merulok :(

2015. szept. 5. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a látencia szak így elnyúlik... napokig tarthat. Addig várj, ameddig szükséges. Amíg a babának szüksége van rá. Igyekezz pótolni az energiát, vizet, egyél-igyál-pihenj, amennyi csak belefér. Nekem két nap volt, mire igazán beindult. Tudom, milyen. Így van, ha nem pihensz, kimerülsz. Ezért fontos, hogy aludj, ha 20x sikerül 2-3 percig elaludni, már az is sokat számít! Ha most bemész és panaszkodsz, megcsászároznak tágulási nehézség miatt, pedig csak időre van szüksége a babádnak, semmi más.
2015. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Császárt nem szeretnek ha nem szükséges. Azt mondta tegnap a szülésznő üljek bele egy jo meleg kád vízbe, az segít valamit?
2015. szept. 5. 19:03
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany is segít.
2015. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire van nyitva egyébként a méhnyak?

Oxitocint tudnak adni, hogy beinduljanak a fájások, vagy lehet burokrepesztést csinálni. De az orvos dönti el.

Az is lehet hogy fájásgyengeség van, mert mondjuk már kifáradt a méh.

2015. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy egy ujnyira vagyok nyitva de ez hajnalba volt, mar akkor este 8tol vajuldtam. Nst semmit nem mutatott haza küldött jobban jarok ha itthon vajuldok mint bent es majd menjek ha 5 percesek intenzív. Feladom lassan 1 napja es 8 pernel alább nem megy. :(
2015. szept. 5. 19:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, szerintem tényleg próbálj zuhanyozni, hátha segít.
2015. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 25 órán keresztül voltak 5 perces fájásaim, majd elfolyott a magzatvíz. De még ekkor sem tágultam, ezért bekötötték az oxitocint.
2015. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy dokival/a kórházzal, hogy rendben van-e így.
2015. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mennyire erős? Mert én 17re voltam kiirva, s 22én szültem. De végig keményedtem,folyamatosan. 10percenként. VÉgül lezuhanyoztam jó forró vizzel s beindult. Inkább szép nyugiban várj.S pihenj:) Elsőbaba?
2015. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Voltam bent a kórházba ismét állítólag csak eros jóslok. 3 ujnyira mar nyitva vagyok de a baba meg nagyon fent van. Majd ha a hasam keményedik es ennél is sűrűbb lesz 2 perces fajas lesz menjek vissza.
2015. szept. 5. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!