Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a vége felé...

Kismamák akik a vége felé vannak, nektek is szokott fájni a bordátok a mell alatt? Nekem néha annyira fáj és ég, hogy szabályosan megkönnyezem :- ( Különben hogy érzitek magatokat? 36hkm

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, igen, mindkét oldalt. Főleg ha ülök. Mondjuk ennyire nem, hogy megkönnyezzem.

Én teljesen jól elvagyok, 1-2 hete állandóan fáradt voltam, most mintha visszajött volna az erőm, igaz kb egy hete elég sűrűek a napjaim szóval örülök neki. És te hogy vagy ezt leszámítva?

37 hkm

2015. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem csak akkor fàj, ha fekszem, de nem mindig. Amikor igen, akkor brutális, mintha el akarnàk törni a bordàm, de ezt leszámitva én is jól vagyok, bár sokkal gyorsabban kifáradok és a mozgásom is lelassult.

Mikorra vagy kiirva?

2015. szept. 9. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak most fogom kezdeni a 33.hetet, de azért írok.

Nekem a derekam és a sarkam fáj már iszonyat.

Az első terhességem végén is azt mondtam, hogy mégegyszer 9 hónapot nem csinálok végig, nem lesz kistestvér.

De most méginkább terhesnek érzem magam, mint az elsővel.

Várom, hogy vége legyen a szeptembernek és kezdjek NST-re járni, mert akkortól gyorsabban megy az idő, bár azért nem unatkozom a majdnem 3 évesem mellett.

2015. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan ez is ahány kismama, annyi féle kellemetlenség. Csak nyom már itt-ott. Nekem kb 2 hete nehezebb volt mint most, állva is és fekve is meg mindenhogy, azóta beilleszkedett a buksija és sokkal jobb, csak így meg lent nyom általában. :D Nekem a reflux a legkellemetlenebb ebből az egészből mondjuk, vagy másfél hónapja.

28-ra. És te?

2015. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem még legutóbb faros volt, lehet azért nyom ennyire felül.

Ha nem fordul meg akkor programozott császár lesz szept.25 körül, egyébként okt.7-re vagyok kiirva.

2015. szept. 9. 11:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, a sarokfájdalomról hallottam én us, igaz eddig szerencsére nem tapasztaltam. Próbálj ki egy másik ortopéd talpbetétet, az kell hogy segítsen. Valószínű nem jól oszlik el a súlypontod és azért fáj. Én az elejétől kezdve ortopéd talpbetétet használok, és kopo-kopp-kopp nem fáj a derekam, pedig erős gerincferdülésem van. Egy próbát lehet megér.
2015. szept. 9. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!