Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt magnézium...

Terhesség alatt magnézium szedők: meddig szedtétek? És mennyire rá indult be a szülés?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 36 hetes. 4*1 magnerotot szedek.

2015. szept. 8. 18:33
 1/7 Bella169 ***** válasza:

Én 2*1 (500mg-os) magneziumcitritet szedtem + ami a terhesvitaminban van magnézium.


36hetes+4 napos korig szedtem (akkor fogyott el az utolsó doboz, az orvos azt mondta a betöltött 36. hét után jó lenne elhagyni) és 38+6-ra megszültem.

2015. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 37. héten már nem szedtem csak az Elevetit, szóval ami abban van magnézium annyit csak. 42. hétre született a babám.
2015. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36. hétig szedtem a magnéziumot, utána már csak a terhes vitamint, illetve elkezdtem a homeopátiás bogyókat. 40 hét + 2 napra szültem.
2015. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aug 10-re voltam kiirva, fontos volt hogy augusztusban szülessen a baba igy július végég szedtem, utána málnalevél teáztam. Aug 15-én inditották a szülést, a tágulàs 1,5 óra volt összesen. Bár nem hiszem hogy a mg inkább az vált be hogy mondogattam hogy maradjon bent sokaig:)
2015. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot szedtem napi 4-6 szemet a 36. hétig. Nem indult be a szülés, 41+1en indították.
2015. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy nyugodtan szedhetem végig, magas volt a vérnyomásom, azt mondja arra jót hatással van. A kiírt dátum után 4 nappal született meg a kislányom, szerencsére gyors szülésem volt, nagyon gyorsan tágultam.
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Julie S ***** válasza:
En vegig szedtem (vadligorcs miatt), 38. het + 4 napra szultem, magzatviz elfolyassal indult, 6,5 ora volt az egesz.
2015. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!