Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér és egyebek terhesség...

Aranyér és egyebek terhesség alatt? Sziasztok. Van itt olyan aki 40 feletti és a 34 héttől külső aranyérrel szenved? Hétfőn jött ki, azóra nem tudok ülni állni menni feküdni.

Figyelt kérdés
Ma visszatették sebészeten a falat kapartam.Kb 20 mp és újra kint volt.Valami praktika az elemi fájdalom ellen?
2015. szept. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok praktikat, kenocsot, kupot kiprobaltam, de nekem az Antivi aranyerkendo valt be. Teljesen kint volt nekem is, elkezdtem naponta tobbszor attorolni,,esmkb egy het utan ereztem, hogy javul, majd teljesen vissza is huzodott.
2015. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert fontos h 40 feletti legyen a válaszoló?20 eves korom ota aranyérem van,pedig most vagyok terhes 30 évesen eloszor.Ez genetika...hidd el tudok egy két dolgot a kezeléséről...
2015. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést csak azért irtam kort mert 20 év után sikerült tehrbe esnem és talán a korom miatt de ami jöhet terhesség alatt az megvan.Az elején 4 kg fogyás a hányások miatt aztán medencevégű a baba aztán terhességi cukor(napi 3x inzulin) most meg ez...De ez a legrosszabb.Lassan itt tartok bármit megtennék egy nap fájdalommentességért.


Köszi a válaszokat lányok:)

2015. szept. 10. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a terhességhez!

40/N, 9 hkm :-)

2015. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reparon krém es kúp együttes használata szokott segíteni.próbáltad mar?
2015. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg reparon krémet használok.Kúpot nem javasolta a doki.Visszatenni sem tudom és megint ödémás lett.
2015. szept. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!