Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meg maradt a...

Niki és Férje kérdése:

Szerintetek meg maradt a terhesség vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Augusztus 29.-én kellett volna megjönnie a menstruációnak de nem jött meg Szeptember 10.-én teszteltem egy pozitívat 11.-én megjött a menstruáció teszteltem még egyet az is pozitív lett most akkor még terhes vagyok?

2015. szept. 12. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy!

De miért nem mentél már ügyeletre?

2015. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?Mert nagyon remélem,ha teherbe esni van eszed,akkor azt is tudod,hogy semmilyen vérzés,barnázás nem normális ilyenkor.AZONNAL orvos,ügyelet!
2015. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tegnap este jött meg , hétfőn megyek orvoshoz
2015. szept. 12. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
No comment.Felesleges bármit is írjak,ha nem érzed a helyzet súlyosságát.Neked nem való még gyerek.
2015. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval.
2015. szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

arra nincs időd hogy elmenj az ügyeletre, de arra van hogy gyakorikérdésen kérdezgesd az embereket hogy terhes vagy-e vagy sem?!

így viselkedik ám egy felelősségteljes anyuka.

2015. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÜGYELET DE AZONNAL!!!!!!!!!!!!!

Mikor én véreztem egy picit azonnal mentem az orvoshoz. MEgnyugtatott,hogy az előző napi vizsgálattól lehetett (más dokinál voltam és az nagyon durván vizsgált meg). De megnézett ulltrahanggal azonnal.

Ha még nem voltál akkor menyj azonnal, még vetélés is lehet a vége.

2015. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!