Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség,1 hónap alatt 5 kg-t...

Segítség,1 hónap alatt 5 kg-t híztam, pedig számolom a kalóriát és a szénhidrát bevitelt is. Mit csináljak? 37 hkm

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok, minden nap feljegyzem az étkezésem, átlagban 1600 kalória és 160-180 gramm szénhidrát.

Eddig teljesen rendben ment a hízásom, kb havi 1 kg, de most hetente több mint 1 kg jött fel, nem értem :-(

Mit csináljak? Most elértem a 14 kg-t a 37. hétre :-(


2015. szept. 14. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy nem zsírból jöttek fel a kilók, hanem vízből. Nyomd be a bokádnál, hasadnál a bőrt és ha "sokáig" ott marad az ujjad nyoma akkor vizesedsz.


Ha sokáig ugyanazt a kalóriát viszed be nem biztos, hogy jót teszel a szervezetednek. A testépítők tartanak 1-1 ún. csaló napot. Ha jobban érdekel keress rá a "leptin"-re.


Számold át, hogy teljesen pontos-e a különböző ételekre számított kalória. (Pl. nem mindegy hogy a hús tiszta hús, vagy van-e rajta bőre. Ehhez hasonló kis apróságokból sok-sok kalória összejöhet)

2015. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisbaba az utolsó hónapban hízik a legtöbbet. Idézek: "A kisbaba az utolsó két hónapban minden valószínűség szerint megduplázza a súlyát, és az utolsó négy hétben napi 50 grammal gyarapodik." Ha kiszámolod, akkor az bizony havi 1,5 kiló csak a babából. A vizesedés simán bejátszhat ilyenkor, ahogy az előző is mondta. Főleg a lábfejen szokott látványos lenni. A plusz 14 kg, pedig szerintem dicséretes, teljesen korrekt. Nem gondolom hogy ilyen ütemben gyarapodsz tovább. Egyébként saját tapasztalat (3-szor!) alapján, szerintem simán vissza fogsz fogyni úgy a 6. hónap környékén, ha szoptatsz. De én a helyedben felhívnám a védőnőt, ő otthon van ebben. Sok boldogságot!
2015. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy külföldön vagyok és itt magasról tojnak a fejemre. Nem tudom én nagyon soknak találom a havi 5 kg-t.

Amit észrevettem, hogy este vízes a bokám, de reggelre nem, akkor ez most vizesedésnek számit?

2015. szept. 14. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ez még az enyhébb formája. Ha tudod, polcold fel a lábad estére és nap közben is ahányszor tudod tedd fel valahova. Nekem trombózisom volt. Mindig van egy doboz géppapír, ami bontatlanul ott van az asztalom alatt, hogy rá tudjam tenni a lábamat. Nem az igazi, de a semminél jobb. Nem tudom, mit dolgozol, milyen lehetőségeid vannak, de légy kreatív ,)


Ezt az oldalt ajánlom:

[link]

2015. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hati 1 gyümölcsnapot tartani, ha bírod. Almát ehetsz korlátlanul, vagy héjában főtt krumplit (1-1,5 kg/nap).Nagyon jó vízhajtó (én csak a krumplis változatot alkalmazom, bár mostmár attól is rettentően ég a gyomrom), van olyan fórumtárs, akiből 2-3 liter vizet is kihajtott egy nap.
2015. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*heti 1 gyümölcsnapot akartam írni, bocs.
2015. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt ki fogom próbàlni. Egyszerűen nem hiszem, hogy ez mind hàj lenne, ami feljött vagyis magyon remélem.
2015. szept. 14. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a súlygyarapodás végül?
2015. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ponr ma töltöttem a 40. hetet, eddig 13-13,5 kg jött fel. Szerencsére megállt a hirtelen hízás, de most a végén nagyon nehezemre esik odafigyelni.
2015. okt. 7. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuper! Néha olyan értelmetlennek látom a válaszadást itt, de ilyenkor örülök :)


Mit változtattál, hogy sikerült? Ja.. és gratulálok a kitartásodhoz :)

2015. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!