Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónap alatt szinte semmi...

1 hónap alatt szinte semmi eredménye a tömegnövelésemnek. Még feljebb kéne vinni a ch-t?

Figyelt kérdés
18, férfi, 63->66kg, viszont kívülről semmi fejlődés nem látszódik. Whey protein, multivitamin, illetve edzés utan dextrose megy.

2015. jan. 31. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hónap az semmi idő. Ha a sulyod nőtt akkor inkabb a feherjen emelj ha nincs meg a 2 ttkg

Milyen edzestervet csinalsz?

2015. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1hónap alatt mit akarsz? Amúgy valamit rosszul csinálsz mert havi 1kg lenne a jó..
2015. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dromedarbalu válasza:

Most még nem baj az a 3 kiló szerintem. Azért 63 kiló 18 évesen nagyon gyatra.

Majd 72 felett kel figyelni hogy nehogy túlozzon a tömegeléssel.

2015. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 napos edzéstervem van, egyelőre semmi kardiot nem mertem beiktatni, mert tényleg csak a tömegnövelés most a lényeg. Tudom hogy gyatra, elég vékony testalkat vagyok. Viszont a hasamon egyből látszik a legapróbb súlynövekedés is hogy a fene egye meg. Fehérjén pedig már semmiképp sem emelnék, így is bemegy a napi 2xtskg, és a vérvétel így is magas karbamid szintet mutatott, vagyis már ebből is keletkezik felesleg. Napi 2 zacskó rizs mindig lemegy, meg még mellé amikor még bírok akkor puffasztott búza stb. De nagyon nehezen tudok ennyi ch-t egészségesen bevinni. :/
2015. febr. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!