Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok állandóa...

7 hetes terhes vagyok állandóan viszket a hasam, mit tegyek hogy ne viszkessen ennyire?

Figyelt kérdés
Már próbáltam krémmel is. Nagyon nem akarom kapargatni körömmel, de egész nap viszket.
2008. szept. 9. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

babaolaj nem szívódik fel olyan gyorsan, mit egy krém. csak vigyázz vele, jól masszírozd be a pociba, mert nem jön ki a ruhádból!

Üdv:27.hetes pocakos

2008. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni. Boldog Babavárást!
2008. szept. 9. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen mitől viszket a hasad? Nekem most kezd viszketni nagyon, 30 hetesen, mert már nagyon feszül a bőröm,annyira nő a hasam.
2008. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes módón állandó hányás és hányinger mellett leadtam már 1 kg-ot, mégis a hasam nagyon nől, nem tudom miért
2008. szept. 9. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok! nekem is pont az elején viszketett sokat. most is vannak olyan napok, de nem vészes! gondolom Te sem vagy dagi:) és emiatt látszódik jobban a poci!! olvastam, h akik vékonyak, azoknak nem fér el úgy a növekvő méhük, ezért türemkedik kifelé. hiába írják sokan, hisz a baba még csak pár miliméter. de a méh jóval hamarabb tágul:) ezt felejtik el sokan!

kellemes babavárást kívánok neked!!!

2008. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2008. szept. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!