Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kórházban, ahol két és...

Olyan kórházban, ahol két és egyszemélyes szobák vannak, mennyit adnátok a dokinak, hogy ha lehet egyszemélyesbe tegyen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyen rendszerint van VIP szoba, megszabott árral.

Nem a dokit kell lefizetni, hanem azt igénybe venni.

2015. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Itt már elvileg nincs. Itt minden szoba (pont azért, mert max. két személyes) rooming in. Viszont én szeretnék egyágyasat. De megkérdezem még azért,hátha itt is van VIP szoba.
2015. szept. 19. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor az elsőt szültem volt VIP szoba, nem vettem igénybe. Második gyereknél már nem volt, viszont volt 1 ágyas. Azt sem vettem igénybe. 2 illetve 3 ágyas szobákban voltam, beszélgettünk, elvoltunk, sőt sokat segítettünk is egymásnak. Arra mindig figyeltek a dolgozók, hogy kiket raknak egy szobába és kiket nem. Az a 3 nap igazán kibírható, de te tudod.
2015. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de meg van az oka,hogy miért nem szeretnék társaságot.

A fiammal több ágyasban volt, jó volt, de most más a helyzet.

2015. szept. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!