Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor is rohamosabb utemben...

Akkor is rohamosabb utemben fogok hozni a terhesség vegen, ha ugyanugy eszek mint most?

Figyelt kérdés
Miert hiznak a legtobben a vegen sokkal jobban?Tobbet is esznek?Érte h a baba akkor hízik jobban es akkor szedi fel a zsirt is de ha ugyanugy eszem mint elotte akkor is jobban fogok hizni ?
2015. szept. 22. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi hízás. A baba is nő, a méhlepény is, a melled is, a magzatvíz is egyre több, vizesedsz (ez nálam menzeszkor is megvan 2-3kg), és több a véred. Szóval igen, mindegy mennyit eszel, többet fog mutatni a mérleg. De amikor kiteszed a lábad a kórház ajtaján, már akkor 8-10kg-val kevesebb leszel, mint amikor bementél, szóval aggodalomra semmi ok.
2015. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon megugrott a 30-37hét között, majd heti 1 kg, azt hitten összeesek, pedig étvágyam sincs nagyon, baba is nyomja a gyomrom, szerintem már a kaja látványa is hízlal. Most 38 hkm vagyok, az elmúltn1 hétben nem híztam, remélem már nem is fogok. Eddig 14 kg jött fel :-(
2015. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem alkati kérdés. Én az első gyerekkel a 36. hét után nem híztam egy grammot sem, mondjuk nem tudtam már csak csipegetni, és nem is vizesedtem. Állítólag a magzatvíz mennyisége is lassú csökkenésnek indul a 32. hét után.

Most a másodiknál még nem tudom mi lesz a vége, de szerintem megint hasonló lesz, mert a hízás üteme is ugyanolyan, mint az elsőnél volt.

2015. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!