Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, nagyon enyhe...

11 hetes vagyok, nagyon enyhe rózsaszín vérzésem van tegnap óta, hasonló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Szerdán együtt voltunk a párommal, utána jelentkezett, de akkor szinte alig észrevehető volt, és abba is maradt. Majd szombaton, tehát tegnap újra elkezdődött, nem folyamatos, nagyon kevés, nagyon halvány, és semmi fájdalmam nincs. Egész héten beteg voltam, erősen köhögtem, orrot fújtam, talán ettől lehet? Mi a véleményetek? Volt ehhez hasonló tapasztalatotok? (Holnap megyek orvoshoz, de nagyon félek!)
2015. szept. 27. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kérted ki a véleményünket? Milyen válaszra vártál? "óhhh, nyugi nem lesz semmi baj, vagy ha mégis csináltok másikat". Vagy valami ilyesmire? És nem hat meg a hisztid, az sem hat meg hogy a férjed orvos (nagyon felelősségteljes lehet, max műtősfiú lehet)


Ja, és nem vagyok szupermami, de a gyerekeim életéért harcoltam. (pedig a harmadik spirál mellett fogant és majdnem meghalt)

2015. szept. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

,,Na de mindegy is, a baba egyébként is még embrió, és azt gondolom, hogy ha valami baj van, és el fogok vetélni, ami szerintem nem valószínű, akkor ennek így kell lennie, mert valami nem stimmelt a terhességgel.,,


Elmondanam neked, van ismerosom 7honapig kellett fekudnie, 5x volt korhazban, osszesen 8hetet, 34hetesen is beverzett, surgossegi csaszarral szuletett meg a kisfia, de teljesen jol van anya is-baba is, azota otthon total egeszsegesen...


SOHA nem mondta, h ha elvetelne, akkor annak biztos igy kellett tortennie. Mindent megtett a kicsiert -baba, embrio, magzat, szerintem ha valaki megtudja, hogy terhes onnastol babakent tekint ra...a babajakent-


De mindezek ellenere is kivanom, hogy ne legyen semmi gond, csak kicsit valtoztass a gondolkodasodon.

2015. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!