Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta fáj a fejem a szememtől indul teljesen a fejtetőmig mozgásra fokozódik.Először magasvérnyomásra gondoltam de úgy tudom akkor tarkó táji fájdalom van.Abban reménykedtem regelre elmúlik de egyáltalán nem.nem tudom mit csináljak valami baj lehet?
2015. szept. 30. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 34 hetes vagyok.
2015. szept. 30. 07:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyèl be panadolt.

Lehet a frontoktól is, nekem is fáj a fejem.

Sok folyadék!

2015. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van tarkó táji fájdalom, nekem sem volt és a terhességem végére alakult ki a terhességi magas vérnyomás. Vegyél vagy kérj kölcsön vérnyomásmérőt és naponta 2-3szor mérj vérnyomást, biztos ami biztos.
2015. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igaza van az előttem szólónak. Lehet magas vérnyomás. Nyilván ha csak "egyszerű" fejfájásról van szó, pihenni kell egy kicsit, és jó sok vizet inni. Nekem ez szokott segíteni. Ha viszont érzed, hogy más típusú fejfájásról van szó, érdemes orvoshoz fordulni, mert a terhességi magas vérnyomás nem játék. Minden jót!

26+4 hkm

2015. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszönöm a válaszokat.azóta már mértünk vérnyomást 2x is az rendbe volt inkább csak a pulzusom volt 100felett.Már kicsit jobban vagyok de mozgásra még mindig bele fájdul.
2015. szept. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!