Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babát jóvállalni 36 vagy...

Első babát jóvállalni 36 vagy 37 évesen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Akármikor jó, amikor nagyon várják és nagyon szeretik. Minden más megoldható.
2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Még elmegy. Bár én már nem vállalnék.
2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
64%

Nem a legjobb mert az ember minnél fiatalabb annál kevésbé félti stb..De vannak előnyei is hiszen sok mindent megéltünk és nem most jöttünk ki a suliból át lehet gondolni a gyerek megfelelö nevelését bár lehet jobb ha rögtönzunk.Nekem a ketesztanyukám 37 evesen szült es tudolatosan fura modokon neveli gyermekét teljes nyugodtsággal.Ilyenkor már lehet hogy kevésbé akarunk buliba meg egyébként eljárkálni.Jobban tudunk egy helyben megulni,es talán türelmessebbek is vagyunk.

En mondjuk olyat is hallottam hogy egy gyerek nem gyerek mert az mindig kicsit el van kenyesztetve es nem kozossegben no fel (ugyertem tem testvéri közossegben igy az alkalmazkodo képessége alacsony).De én összeségében azt mondom/gondolom hogy ha tényleg szeretnénk es tudjuk mivel jár akkor mindenképpen jo.

2015. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz csinálni, ha nem jó? Visszamész az időben?


Mindegy mennyi idős vagy, a lényeg, hogy szeresd.

2015. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

A fiatal es az idosebb szulonek is vannak elonyei es hatranyai, mondjuk en azt nem ertem hogy miert varjak meg sokan ezt a kort? Mert penz sose lesz annyi amennyi eleg lenne plane a mai vilagban, ami erthetobb hogy az ember akkorra talalta csak meg a megfelelo partnert bar nem hinnem hogy az ennyi ember lenne.

De mar ugyis mindegy. Meg tenyleg sokan vallalnak elsot ennyi idosen. Vagy nem elsot de az ilyen teren mindegy is hanyadik.

2015. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Ismerek olyat aki 56 evesen vallalt mondjuk az ferfi de ultra gaz, mondjuk neki mar a 3. gyereke de ilyen teren tenyleg mindegy. A no meg 40 volt. Eleg ciki.volt mikor az ismeroseik megkerdeztek hogy az az unokaja? 😅😅😅😅
2015. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Ha tényleg szeretnétek, akkor rendben, de csak azért, hogy elmondhasd, hogy van egy gyereked, nem érdemes.

Számomra túl késő lenne, többedik gyereket sem vállalnék már akkor, de visszafiatalodni nem tudsz, szóval ezen kár rágódni.

2015. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Egyik ismerősöm 40 éves volt, amikor szülte az első babàját, de ki se néz annyinak :)
2015. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy mi az ok. Én például simán vállalnám :) 10 éve nem jön össze a baba sajnos :( Több lombikon vagyunk már túl sajnos sikertelenül. És a 36-37 vagy akár 40 is leszek az első babánál az sem érdekel :) 30 éves vagyok. Januárban megyünk a tegyesz. Örökbefogadás miatt. Mellette tovább lombikozunk amíg bírjuk anyagilag :)
2015. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnek adatik meg hogy korábban sikerül a baba.

Én 31 vagyok a férjem 32 és 6 éve nem sikerül pedig nem védekezünk.

Most viszont van egy kis remény hogy sikerült, mert 2 hete késik a mensim ami meg amúgy mindig rendszeres, pontos...de csoda lenne ha baba miatt...de nagyon boldogak lennénk. :(

2015. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!