Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen napok óta tartó...

33 hetesen napok óta tartó hólyagfájdalom normális?

Figyelt kérdés
Két napja nagyon sokat mondhatni szinte állandóan fáj a hólyagom meg a szeméremcsontom.Olyan érzés mintha egész nap visszatartottam volna a pisilést és már görcsölne tőle a hólyagom.A babám eleget mozog, már be van fordulva. Az elmúlt hétben lejjebb ereszkedett kicsit a hasam, eléggé lent érzem a bébimet.Ez okozhatja a fájdalmat vagy inkább meg kéne kérdeznem a dokimat? Így elég kellemetlen sokszor még feküdni is nemhogy menni vagy ülni. :-(
2015. okt. 9. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
33. hét végén vagyok és épp most voltam úgy mosdóban, hogy tulajdonképpen nem is kellett. Leültem ide olvasgatni, de most is olyan érzésem van, hogy mindjárt bepisilek :D Ezért külön örültem, mikor elolvastam a kérdésed. Fájni nekem nem fáj, de iszonyúan zavar. Nekem is befordult már. A szeméremcsonti fájdalmaim miatt már napok óta parázok, hogy vajon zárt-e a méhszáj, de elvileg az. Az első babámmal is voltak ilyen érzéseim és full zárt méhszájjal mentem szülni. Szóval valamennyi tapasztalatom van, hogy ez normális dolog, de attól még nagyon zavaró. Kitartás neked is! :)
2015. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizelési inger teljesen normális, hiszen nyomja a baba a hólyagot. Viszont a fájdalom/hólyag görcs szerintem nem az, inkább felfázásra utal. Minél előbb menj dokihoz, mert énis úgy jártam, hogy magam akartam kikúrálni a felfázást, és lett egy fincsi vesemedence gyuszim. Szóval doki!
2015. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, nekem egészen a 39 hétig nyomta a Baba(:
2015. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!