Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi tetszt...

Pozitív terhességi tetszt után mikor mehetek elöször az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Október 6àn kellett volna megjonnie es en mar 8an megcsinaltam a tesztet es pozitiv lett. A vedonom azt mondta hogy raerek 2het mulva menni az orvoshoz. Tenyleg kell ennyit varnom? Koszi
2015. okt. 10. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz most is, csak az orvos nem sokat fog tudni mondani. MEgállapítja, hogy pozitiv terhességi teszted van, de egyebet nem, mert egyszerüen túl korai a terhesség - két-három hét múlva lát esetleg valamit.
2015. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. okt. 10. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ráérsz menni 2 hét múlva,mert még nem fog látni semmit.Vagy esetleg petezsákot,szikhólyaggal.Nekem 1 hét múlva csak azt látott.Mennem kellett megint egy hét múlva és ,akkor volt embrió szívhanggal.Esetleg egy héttel a nemvárt után csak azt tudja megállapítani, ha megtudja,hogy nem méhen kívüli terhességről van szó.
2015. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak rá 1 hónapra mentem:)

27hetes kismama

2015. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5. hét 1 naposan voltam (menzesz szerint 6. hét 3 naposan), már látszott a szikhólyag, engem meg megnyugtatott, hogy jó helyen van, újból így csinálnám.
2015. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan arra a napra vartam mint te kerdezo, es nekem is van par pozi tesztem, ha igaz, o lesz az elso baba, par nap mulva megyek dokihoz, ha van kedved privátba beszelhetünk.
2015. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ráérsz a 6-7. hét körül menni, ha semmilyen komplikáció nem jelentkezik. Akkor már valószínű a szívhangot is hallani fogod. :)

Nekem rövidek a ciklusaim 3,5 hetesen már tudtam, hogy baba van. El is mentem a magán dokimhoz tanácsért hogy van 4 pozi tesztem, mi legyen (első gyerek)? Vitamin? Mire figyeljek?

Közölte velem, ne mondjam még el senkinek, ne éljem bele magam, mert elmehet és lehet nem is vagyok terhes, csak mensi előtti pozitív teszt. Diagnózisként menstruációs zavart írt a papíromra... Mit ne mondjak nem esett jól ez a hozzáállása. Rögtön váltottam is dokit. Tisztában voltam vele, hogy lehet probléma, de ilyenkor az ember inkább pozitívan akar gondolkodni. 6+4 hetesen mentem a másik dokimhoz először, akkor már volt szívhang is. A következővel biztos nem fogom elsietni. :)

29 hkm

2015. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem 8-án kellett volna meg jönnie. 3.nap késés után csináltam tesztet halvány csík meg jelent, utanna csináltam egy reggeli vizelettel az is halvány csík. Én már most el megyek dokihoz lehet szív hang nincs de mivel hajlamos vagyok arra sajnos hogy elvetélek vagy elhal, ezért muszáj vagyok már most menni hogy legalább valamit fel írjon vagy ha tanácsot add az is valami. Nekem van egy 10 éves kislányom de azóta nem marad meg a baba de most nagyon bízom benne, hogy most nem lesz gond. Holnap reggel én a Dokinál kezdek ☺
2015. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Kedves kérdező voltál már orvosnál végül?Ki hogy van?9 hetes
2015. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi mindenkinek nem tudtam eddig irni sajnos nem jutok netkozelbe a telomon meg lassu.. voltam orvosnal most a 8hetben jarok. Eddig minden rendben remelem igy is marad! Köszi a valaszokat es gratulalok nektek a babahoz sok erot egeszseget nektek es a babaknak
2015. okt. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!