Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32 hetes kismamik! Hogy...

31-32 hetes kismamik! Hogy érzitek magatokat? Milyen érzések kavarognak bennetek?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam túl jól!Éjszaka óránként járok wc-re,hányingerem van,és állandóan bőghetnékem van!És nagyon szeretném már ha 6-8 héttel elöbbre járnánk!Tele vagyok aggodalommal,nehogy baja essen a kicsinek,szeretném már a karjaimban tartani végre!Úgy érzem már sosem lesz május:(

Normális ez ilyenkor?Más is érez így?


2010. márc. 16. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már 35 hetes vagyok, de hasonlóan érzem magam. Igaz, a babámért nem aggódom (igyekszem nem aggódni), hiszem, hogy minden rendben van vele, hiszen szépen mozog. De már nagyon nehéz cipelni. Minden apróságtól kifulladok, elfáradok, pedig éget a vágy, hogy tevékeny legyek, mint a terhességem előtt voltam. Már nagyon szeretném kint tudni a picikémet, és megint sürögni-forogni, mint korábban.


Amikor erre gondolok, akkor nagyon lassan telik az idő április 20-ig. Máskor meg csak ámulok, milyen sebesen száll: még csak az imént voltam 24 hetes, most meg már a 36-ba léptem...

2010. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki,dettó így érzek én is.Pénteken leszek 32hetős,állandóan aggódom,éjjel ha nagy nehezen el alszom kelhetek fel wc-re.A hányinger miatt meg már totál ki vagyok,pedig nem is volt csak a terhességem elején 2,3 hétig.Ráadásul a babóm se annyira aktív mint eddig volt.Szerencse hogy holnap megyek dokihoz.Babucid fiú vagy kis lány,és mi lesz a neve?
2010. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is éjszaka csak szenvedek.Nem alszom túl jól,óránként járok pisilni.Meg az utóbbi pár napban alig mozgott,de ma már ugyanolyan élénk mint előtte. Szerintem a front miatt van.Nekem kisfiam lesz.Adhatnátok ötleteket hogy mi legyen a neve?A vezetéknév Nagy!
2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes vagyok és pont ezt akartam ma kérdezni :)

Egyre nehezebb minden és nehezebben alszom. Fáj a forgó csontom és ultraérzékeny vagyok, bár én szinte egész végig. Nem gondolok még a szülésre, nem agyalom túl. Attól félek csak egyedül, hogy nagyon megváltozik az életem/életünk és a kapcsolatom szétmegy. (nem tudom miért, ez a parám, pedig nincs rá okom. mindenkinek más a kattogása)

A babával minden rendben kell hogy legyen, csak így szabad hozzáállni. Takarítani minden nap takarítok 3-4 órát, de lassabban mint azelőtt. Igyekszem sokat pihizni. Szedek kálciumot, magnéziumot alkalmanként (nem keményedek), vasat és 2 naponta Femibium400-at.

2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudunk dönteni a neveket illetően,nekem Marcell vagy Bálint tetszik,lány névekből Dóra vagy Dorina,esetleg Jázmin.Hát nem tom pedig már jó lenne el dönteni.
2010. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hello, én 31+5 vagyok ma! de szerencsére nálam egyáltalán nem ez a helyzet. nagyon jol érzem magam a bőrömben,élvezem a terhességet, ahogy a baba mocorog stb. épp a lakásujitás közepén vagyunk, ez is egy szuper dolog együtt készülődni a pici érkezésére! még dolgozom is rendesen, április2ig fogok is, itt is jol érzem magam a többiekkel:)persze néha (főleg az esti alvós pozició megtalálásánál) nekem is vannak nyüglődéseim mire jó lesz,de ez legyen a legnagyobb bajom:) szerencsére eddig még nem vizesedek, nincsenek kellemetlen panaszaim és csak 5 kilót hiztam. de alig várom már h megérkezzena kisbabám!!! május 13ra várom, de ugyis eldönti h mikor akar megérkezni:)
2010. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyi, h én is egy brunyagép lettem(a párom aggatta rám e kedves jelzőt:D, jót röhögünk rajta azóta is)éjjel is 2-3x kimegyek pisilni,de ez nem jelent problémát nekem...
2010. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még "csak" 30+1hetes vagyok.De épp ma gondoltam arra,hogy fú de rossz lett a kedvem,nem tudok örülni semminek.Nekem rövid időn belül ő a 2.fiam.Van egy 16hónapos nagy fiam.Így ha éjjel mire lefekszem,megérzi a radarjaival és fölkel.Ha nem ő miatta megyek ki az ágyból,akkor minden fordulásnál wcre kell mennem.Ez idegesít a legjobban!Úgy tűnik a babám befészkelte magát a hólyagomra,és mintha beékelődne a feje...nagyon nyom feszít odalenn.Ma csak most érzek annyi erőt magamon,hogy kimenjek sétálni a naggyal.Nagyon rossz,hogy minden lépésnél nyom,feszít.Emiatt azon parázok,mi van ha előbb jön?Pedig a nagy is 3napot ráhúzott.Alig várom már az április 1.-ét,akkor lesz megint UH.

Amúgy tetterőm lenne,csak néha vannak ilyen depisebb napok.szerintem az idő is rátesz egy lapáttal.

Ja és a nevében sem vagyok még 100%biztos :-)

2010. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi szépen a válaszokat,egy kicsit mehnyugodtam,hogy nem csak együdül én érzek így!

Én is május 13-ra vagyok kiírva,első baba lesz,kislányt várunk Nóra lesz a neve!A párom szerint április 30.án érkezik Nóri!Hát én nem bánnám,ha elöbb jönne:)

Ha kisfiúnk lett volna akkor Dénes,Máté,Tamás,Marci,Balázs, neveken gondolkoztunk!

Kitarás mindenkinek,rem.már hamar elrepűl ez a pár hét!

2010. márc. 16. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Holnap leszek 31 hetes. Mindenen sírok, ezen kívül az aggodalom az, ami úrrá van rajtam. Folyton agyalok, ugyanakkor már merek boldognak is lenni. Nagyon vegyes. :)


Elkezdtem vizesedni, de ezt orvosoltam úgy, hogy napi 2-3 litert megiszom. A baba nagyon aktív, szereti a hülyagomat, gondolom jó rugalmas. :)


Az éjszakák pokoliak, nem találom a helyem, alig alszom, gyötör a gyomorsav. Arra tegnap találtam megoldást, Rennie. :)

2010. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!