Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de...

5 hetes terhes vagyok, de semmilyen teszt nem mutatja, orvos uh-val állapította meg a terhességet?

Figyelt kérdés
Akár mikor,bármilyen teszttel,negatívat tesztelek! Nektek volt már ilyen? Rendben volt minden?
2015. okt. 16. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Kb a 6. héten mutatta ki. Most 6 hós múlt a fiam, itt alszik melettem az ágyon, minden rendben van vele. Előfordul néha az ilyesmi.
2015. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem,csak a doki látta UH-n?Saját tapasztalatom szerint mindkét gyermekemnél az első 4-5 teszt negatív lett,pedig akkor már furcsán éreztem magam,éreztem,hogy valami nem oké.

A hcg szint valószínűleg még nem olyan magas,ezért nem mutatja a teszt-egyelőre.Várj néhány napot,de szerintem a dokinál nagyobb bizonyosság nincs :)

2015. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a vesék nem úgy választják ki a HCG-t. Ettől még a vérben lehet elég HCG. :) Ezért is jó orvoshoz menni ha késik a menzesz és van esély terhességre, ilyen van.
2015. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy írtatok! Most be is könnyeztem rendesen. Nekem a doki még nem látott benne babucit. Azt mondta elhalt terhesség,azért nem mutatja a teszt. :( Kedden megyek vissza. Kisírtam a lelkemet is már. Nem első baba lenne. Ott volt pozitív tesztem már 11. dpo-n. Nagyon félek.. Minden nap tesztelek,de negatív!
2015. okt. 16. 19:10
 5/24 anonim ***** válasza:
Háááát, ez nem egészen ugyanaz a felállás, mint amit a kérdésben leírtál.
2015. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat,akkor lehet,hogy másodszorra rosszul fogalmaztam. Nem állította,biztosra,hogy elhalt terhesség. De vagy vagy... meg nem ebben a terhességben volt 11. dpo-n pozitív. Ebben a terhességben csak negatív teszt volt. A petezsák körvonala is szabályos,méretével nincsen gond,meg azzal sem,hogy nem lát benne még szikhóhagyot sem. Azt lehet majd később. De engem a negatív teszt aggaszt,meg a dokit is.
2015. okt. 16. 22:09
 7/24 anonim ***** válasza:

tul koran keszult az Uh

Ha biztosra akarsz menni varj min 2 hetet mielott visszamesz az orvoshoz

a 7 heten mar kell lenni szivhangnak is

2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2 hetet nem bírok ki! :( Nagyon szeretnénk ezt a babát. Mielőbb szeretném,látni és tudni,hogy rendben van.
2015. okt. 16. 23:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad feleslegesen,ne tesztelgess most még!Ez a két hét eltelik,utána megbizonyosodhatsz róla,akkorra már kell,hogy lásson többet a doki,meg a teszt.Bírd ki valahogy!
2015. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem küldött el vérvételre? Mert addig esetleg kérhetnéd azt is, és ha ott 2 véreredmény összehasonlításával nő a hormonszinted, az jó, és megnyugodhatnál arra a kis időre, amíg visszamész. Egyébként mekkora petezsákot látott az orvos?
2015. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!