Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen hány kilóval...

26 hetesen hány kilóval nyomtatok többet? Innentől még kb. mennyi várható? Rajtam 6-7 kg + van, mennyire számíthatok a végére?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én +12 kilóval voltam több akkor. Azóta meg csak +2 jött fel. Ez mindenkinél más: van, aki az utolsó 1-2 hónapban hízik többet, és van, aki korábban.


36h km

2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

26 hetesen volt rajtam plussz 16-18 kiló már.58 kilósan lettem terhes,és ez azt jelenti,hogy 74-76 kiló voltam 26 hetesen.És szülni pedig 88-90 kilósan mentem.Szülés után közvetlenül 82 kilós voltam,ez volt 6 éve,és azóta még rámcsúszott pár kiló,és jelenleg 92-93 kiló vagyok.

Azért tudom ilyen pontosan,mert írtam naplót a terhességem alatt-mondjuk abból tisztán kiderül,hogy miért néztem akkor úgy ki,és miért nem ment le a súly rólam.(Szinte folyamatos édességevés).

Igazából nem is próbáltam leadni soha a felesleget,és nem is sportolok semmit(soha nem tettem).

Anyukám pedig kb. 45 kilós volt mikor velem terhes lett,és 85 kilósan ment szülni,a felesleg neki sem ment le azóta sem,és emiatt vannak is betegségei.(Magas vérnyomás,cukorbaj,magas koleszterinszint).

Igazából én csak remélhetem hogy nem lesz bajom,de garancia semmi rá.

2010. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 kg-mal voltam több akkor.

De 15 kg-os plusszal indultam a terhesség kezdetén.

29 hetes km

2010. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En kb. 5 kg-al voltam tobb mint kezdetben, de en vekonyka alkat vagyok es cseppet sem hizekony:) Most vagyok 34 hetes es kb. 12 kg + suly van rajtam :)

2010. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hoppa lehet ha valamit megis elszamoltam :)
2010. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 hetesen kezdodott a hizasom, 26 hetesen jartam 5,5 kg-nal. Nagyon szepen egyenletesen hiztam addig is heti fel kilot, ez igy is ment a 30. hetig.

Nah, akkor borult a rend. Ossze-vissza jott fel neha heti ket kilo, utana meg ket hetig semmi. Vizesedni is kezdtem, az etvagyam az utolso harom hetben nott meg csak. Kihuztuk egyutt a negyvenedik het vegeig es igy zartam 15 kiloval.

En magas vagyok es vekony, igy ez nem volt durva.

2010. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia.Én most tartok a 26.héten és +2 kiló van rajtam amiböl a kicsi ha minden igaz akkor 962g.Kb 10 kg súlyfelesleggel kezdtem,és paráztam,hogy hengerke leszek.

Minden doki és védönö a 16-17.héttöl mondja a hizást és havi 1.5kg tartanak ideálisnak.Ne izgulj majd leadod csak terhességi diabéteszed ne legyen.

2010. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

27 hetes vagyok és kb rajtam 5-6 kg+ van,69 kg kezdtem egézen idáig dolgoztam.Most,hogy már itthon vagyog gondolom több fölfog szaladni mivel talán nem mozgok annyit.De öszintén nem vagyok az a naponta,hetente méregetős tipus,Szerintem az a lényeg,hogy jól érezzem megam a börömben:)

2010. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!