Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi depresszióm van?

Terhességi depresszióm van?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, egy hete minden nap iszonyat rosszkedvű és szomorú vagyok, semmiben nem látok jót, még a terhességemben se, pedig nagyon akartam. Egyfolytában sírok, úgy érzem értelmetlen az életem.

1,5 hónapja költöztem, így messze vagy a városközponttól, sehova nemtudok elmenni a rossz biciklimmel mert ha biciklizek fáj a méhem, meg volt barnázás így nem is tesz jót.

Senkivel nemtudok szinte társalogni, a pàrom folyton dolgozik. Szóval egész nap a házban vagyok, a macskámmal .. Nincs semmi elfoglaltságom a házimunkán kívűl, a filmeket unom, tv nincs bekötve..

Most is sírok, olyan lettem mint egy gyerek, sírok mindenen.. 25 éves vagyok.


2015. okt. 25. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, bár ha nem lennél terhes akkor is lehetnél depressziós egy ilyen helyzettől. Miért nem dolgozol? Gondolom gyalog, busszal is lehet közlekedni (remélem nem Budapestről van szó, mert ott aztán pláne be lehet jutni könnyen a városba) ott ahol laksz. Barátaid, családod nincsenek?
2015. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod beszelgethetunk enis kismama vagyok 23 eves enis itthon vagyok beszelgettunk gondolod hatha jobb lesz jobb kedved elmondod mi bant mibaj en meghallgatlak raerek enis eleg sokszor unatkozom:) irj privat uzit:)
2015. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Depresszios vagy, de nem a terhességtől, szedd össze magad még a pici érkezése előtt.

Nem dolgozol hogy egész nap otthon ülsz?

2015. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a hormonok is dolgoznak. Ha egészségügyi okok miatt nem dolgozhatsz a terhesség alatt, akkor keress valami otthon végezhető elfoglaltságot (pl. varrj gyerekruhákat/kiegészítőket).
2015. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tanulj meg horgolni, kötni.Olvasgass, sétálj:-)
2015. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már azóta jobb a hangulatom sokkal, voltam anyukámnàl is pár napot, jó társaságban .

Szóval most minden oké, örülök hogy kisbabám lesz :) A legelső ultrahangom lesz 20.-án alig bírok már annyit várni :)

A hormonok jókat szórakoznak velem, egyszer minden jó egyszer minden rossz :)

2015. nov. 15. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!