Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van akkor a terhességi...

Hogy is van akkor a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Vágom, hogy 14-dik napon van az ovu általában, és akkor a mensi elmaradását követően a tesztek kimutatják, na de mi van ha menstruáció alatt estem teherbe? Vagy mensi első napját követően a 6dik napon? akkor is a következő menstruációig kell várnom a teszttel hogy jó eredményt kapjak?

2015. okt. 23. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
érdemes, mert a legtöbb újfajta tesztre az van írva általában, hogy 99%os pontosság az elmaradott menstruáció első napjától. És reggeli első vizeletből kell :)
2015. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menzesz alatt nagyon ritka az ovuláció, inkább az szokott lenni, hogy a spermák max. 5-7 napos életképessége miatt később következik be a fogamzás, tehát ezt a maximum élettartamot érdemes hozzáadni a szokásos 14 naphoz, ami után a teszt is mutatja, ami így az együttlét utáni 21. napra esik, esetleg 2-3 napot még pluszban rá lehet számolni, mert van, akinél lassabban indul be a hcg termelődése. Akkor meg már ott vagy a nemvárt körül, szóval igen, érdemes megvárni.


Amiatt meg főleg, hogy a nemvárt, az általában ovuláció+14 nap, tehát pontosan annyi, aminél a teszt már jó eséllyel mutatja.

2015. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen;)Igen tudom hogy sajnos ritka. Csak azért is kérdeztem mert csinaltam 9 naptol kezdve ovu tesztet es nekem nem hogy sötétedett volna hanem halvànyodott.Ezért gondolom hogy nekem elöbb volt az ovulàció.Legalàbbis sejtem. Sajnos nekem nem àlltak be a ciklusaim mert Pcos vagyok így van hogy egy kimarad.Köszi a vàlaszokat mégegyszer;)
2015. okt. 25. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
PCOs-sal kezeltek engem is, hármas kezelést csinálod? Aviva tornát tudom nagyon ajánlani, rendszerezi, beállítja a ciklust, és a hormonokat, és megfelelő evés mellett a cisztákat is eltüntetni.
2015. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aviva tornàt elkezdtem;)azota gyakrabban megjon de gyogyszereket is kapok a dokitol.bromocriptint es euthyloxot.ezek is segítettek.előtte masfel evig nem volt menszesz.most legutobb 29napra megjott;)Mi az a hàrmas amit emlìtettel? Nagyon erdekel!
2015. okt. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!