Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betadin kup utan nem baj ha...

Betadin kup utan nem baj ha nem azonnal allitom helyre a huvelyfloram? Szombaton fogyott el. Ma mentem volna ellenorzesre, de doktorno mondta h mivel szombaton fogyott el, igy bennem lehet meg a kup.

Figyelt kérdés
Szerdan megyek elenorzesre,csutortokre lesz meg az eredmeny.az jo ha akkor kezdem a helyrealito kupot?
2015. okt. 26. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett. A hüvelyflóra nem minden esetben "megy tönkre".

7 napig használtam a kúpot és utána minden rendben volt.

2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem elkelet mindet hasznalnom.ja es terhesen is lehet olyan kupot ami a huvelyflora helyreallitasara kell ugye?ugy tudom a jo bakteriumokat is elpusztitja a betadin
2015. okt. 26. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A Betadin egy piszok erős kúp, mindent kivisz, nem véletlenül nem lehet olyan sűrűn alkalmazni sem, mindenképpen kell a hüvelyflóra visszaállítás, viszont ha lesz újra kenetvétel, akkor a kenetvételt megelőzően semmit nem szabad a hüvelyben használni, mivel nem biztos, hogy megfelelő értéket, azaz a valós eredményt fogja mutatni a vizsgálat.

Ha szerdán mész vizsgálatra, akkor addig ne használd, viszont szerdán kezd el használni a hüvelyflóra helyreállítót!

2015. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csutortokre lesz meg az eredmeny.attol elkezdhetem?orvos ezt felirja?
2015. okt. 26. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is használtam mindkettő terhességemnél betadine kúpot. Nekem a kúra úgy nézett ki, hogy 7 napig betadine és utána 7 napig Protexin gynophilus. Nekem csak ezután volt kontroll tenyésztés.

A betadin mindent kiírt, szinte kötelező utána a hüvelyflóra visszaállítása. Ugyanis nem feltétlenül a jó bacik fognak újra megtelepedni és akkor mit sem ért a kezelés, kezdheti elölről...

2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!