Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz...

Holnap megyek fogorvoshoz sima ellenorzesre. A csatolt kepen megneznetek h azok a fogak "betegek"? Mit fog vele csinalni? Kicsit felek.

Figyelt kérdés

Itt kuldom a kepeket:


[link]


[link]


2015. júl. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

képről nehéz megmondani, szerintem a legtöbbet simán betömi, maximum az egyiknél lehet szükség gyökérkezelésre (1. képen) , de ez se biztos


fúrásra, tömésre mindenképp számíts

2015. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi h irtal. Remelem nem lesz gyokerkezeles, mert nem latom lyukasnak azt a fogat. :/ De ha megis tomni kellene, az fajdalmas? Tudom adnak erzestelenitot, de faj a tomes?
2015. júl. 16. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

a tömés nem fáj, ha nem mély a romlás, nem kell idegig lefúrnia

de szoktak adni érzéstelenítőt, ha kéred. nem gáz :) nekem most húztak ki egyet, az rosszabb :D

az 1. képen lévő fog szerintem mindenképp lyukas, vagy nagyon szuvas... de majd megmondja a szakember :) nincs mitől félni

2015. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom Neked h irtal! :)

Voltam es szerencsere egy lyukas fogam sincs. :) A kep rosszabbul adja vissza, mas mint eloben. Kar h nem kerdeztem meg h akkor miert van a fogamon olyan fekete hajszalvekony csik..

2015. júl. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!