Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok és...

17 hetes kismama vagyok és visszatért a gyerekkori asztmám elég komoly rohamokkal szülhetek normálisan vagy császárral?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál kaptam gyógyszereket, de ma reggel megint nagy rohamom volt mit tehetek hogy ezt elkerüljem! Féltem a babát. Ez a negyedik terhességem eddig ilyen nem volt nagyon aggódom.
2015. okt. 27. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.


Az orvosoddal kell ezt megbeszélni.

2015. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És a szakorvos nem rendelt vissza? Én asztmásként két terhesség alatt a szokásos félévente helyett 1-2 havonta jártam ellenőrzésre és gyógyszerbeállításra. A harmadik trimeszterben pedig megkaptam a szakorvosi javaslatot, mit tegyenek szülés közben, ha fulladnék, hogyan gyógyszerezzenek. Semmi gond nem volt, egyik se császárral született. Szerintem folyamatos kontroll kell és val.szeg nem lesz gond.
2015. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!