Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hét után már nagyobb az...

12. hét után már nagyobb az esély hogy megmarad a baba megnyugodhatok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj nekem második baba,de néha nekem is megfordul a fejembe,hogy mi lesz ha.Én úgy vagyok ezzel a kérdéssel,hogy ha egy baba elmegy,nem akar megmaradni annak oka van,de biztos minden rendben lesz. A legkritikusabb időszakon már túl vagy szerintem,legalábbis én is azt hallottam,hogy 12.hétig nagy a rizikó.Hova valósi kismama vagy?11 hetes
2015. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mandiga ***** válasza:
Az elöttem szóloknak teljesen igazuk van. A 12. hétig áll fent a vetélés kockázata, utána már nagyon kicsi rá az esély. Ha bármi gond lenne, szerintem éreznéd, egy anya ezt megérzi. Én is rettegtem mikor terhes voltam, végig éreztem, hogy valami baj van, és sajnos betegen született, mütéttel szépen helyrehozták, most már 3 éves, a többi terhességemnél nem éreztem semmit, hogy gond lehet, és egészségesek. Ha az ultrahangon mindent rendben találtak, akkor ne aggódj, mert azt a babád is érzi. Vigyázz magatokra és boldog babavárást kívánok.
2015. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen nagyon aranyosak vagytok!


Utolso elotti: Dunakanyar, te?

2015. okt. 29. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!