Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete folyatamosan fáj...

Már egy hete folyatamosan fáj a fejem. Van valakinek ötlete, tanácsa?

Figyelt kérdés

1 hete kezdődött, azóta el sem múlt. Nem szeretnék gyógyszert szedni, de volt már hogy nem bírtam és bevettem egy Panadolt, de nem sokat segített. Kb 1-2 órán át enyhébb volt, aztán ugyanolyan. Nem gyógyszerezhetem magam folyton... Próbáltam sétát, mozgást, kávét, borogatást a fejemre, nem segít. A haléntékom fáj és a tarkom, a nyakambe is sugárzik. Ha fekszem akkor jobb valamivel, de sajnos dolgoznom kell, ami így nagyon nehéz. Van valami ötletetek? Meddig fog ez tartani? Amúgy a vérnyomásom is megértem, 115/77 volt reggel.

15hkm


2015. okt. 28. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

12 és 15 hetes korom között mindennap fájt a fejem. Aztán rájöttem, hogy több vizet kellene inni.. jó sokáig tartott.. rögtön enyhült, pár napon belül pedig teljesen elmúlt a fejfájás.

Az addigi másfél liter helyett kb két és fél literre volt nekem szükségem. Aztán kinek mennyi.

2015. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt is kipróbáltam, legalább 3-4 liter vizet iszom egy nap...
2015. okt. 28. 09:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Szedem a terhesvitamint az elejétől kezdve, Magerot-ot, Kalcium+D, 1000 mg C. Mi kellene még?
2015. okt. 28. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosodat!
2015. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyi magnéziumot szedsz? Napi 2-3 nyilván nem sok de ha beszeded a 6-ot is, akkor magnézium túladagolás is okozhat fejfájást, ez tapasztalat.

Egyébként nekem is ott fájt a fejem 12-15 között ahol te leírod.. melegvizes borogatás mondjuk nekem fél órára enyhítette általában.

2015. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 Magnerot-ot szedek, az 500 mg.
2015. okt. 28. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Bàr ez segìteni nem fog rajtad, nàlam ugyanez volt. Semmi nem hasznàlt. Gyógyszer sem. Kipróbàltam teàt, menta balzsamot, hideg-meleg borogatàst, masszàzst, alvàst, kávét, energiaitalt, mozgàst szabad levegőn, éppcsak a ràolvasàst nsm. Egyszercsak elmúlt magàtól, azóta sem fàjt.
2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem nálam is ez lesz... Neked hányadik héten volt? És meddig tartott?
2015. okt. 28. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb. a terhesség elejétöl volt. Nem emlékszem, de legalàbb egy hónapja nem fàjt. Most 22 hetes vagyok.


Kitartàs :)

2015. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!