Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba mozgás 13 hetesen?

Baba mozgás 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi, ma vagyok 13+1 hkm., tegnap is és ma is éreztem olyan bizsergést belülről a hasamban, még soha nem éreztem ilyet. Létezik, hogy már a babát érzem? 12 hetesen voltam utóljára ultrahangon, akkor egy héttel nagyobb volt a méretei alapján, nem tudom, hogy ez számit-e a mozgásnál.
2015. okt. 29. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Én a második terhességnél 11 hetesen éreztem :)
2015. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 13 hetesen voltam UH-n, ott pont láttam, ahogy mozgolódik, és éreztem is valamit, így már tudtam, mit kell érezni. Amúgy valószínűleg még nem tűnt volna fel.De az igazi rugdosódás azért nagyon más lesz.


De lehetséges.

2015. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem apró mozgást, de a nőgyógyászom azt mondta, kizárt, hogy ez a baba mozgása lenne. MÉg nem érezhetem. Most, 17 hetesen már egyértelmű.
2015. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!