Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónap van vissza a kisfiun...

Egy hónap van vissza a kisfiunk születéséig. Egy hónapja vagyok itthon, mit tegyek, hogy ne forduljak be teljesen?

Figyelt kérdés

A párom napi 12 órákat dolgozik, mire felébredek már indul is, sokszor egész nap egyedül vagyok, míg haza nem ér. Az elmúlt hónapban elolvastam kb. 15 könyvet, megvettem nagyjából mindent a babának. A lakás tiszta. De nem is az a baj, hogy nem tudom elfoglalni magam, hanem, hogy vannak szinte egész napok, hogy nem nagyon szól hozzám senki, csak a babához beszélek magamban.

Néha bemegyek a munkahelyemre, de őket sem tarthatom fel örökké. Barátnőim is mind dolgoznak, testvéremék külföldön, szüleim is dolgoznak.

Kisvárosban lakok, ahol semmilyen kismamáknak való program nincs. Se kismamajóga, se szülésfelkészítő, ahol ismerkedhetnék legalább.

Lehet csak én lettem érzékenyebb így a végére, de lassan minden este sírok.



2015. okt. 29. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3. hótól otthon voltam, sokat sétáltam (órákat), és ez a mozgás kellett is a szülés utáni könnyebb felépüléshez. Sokat jártam könyvtárba én is.
2015. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!