Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék? Ugye nem én...

Mit tehetnék? Ugye nem én vagyok csak ilyen?

Figyelt kérdés
Nem kívánom senkinek, mostanában szörnyen érzem magam. Van olyan, hogy a terhesség alatt alakul ki valakinek a pánikbetegség? Na ez az egyik, amivel küzdök most, a másik a folytonos gyomorfájdalom és az abból irányuló mellkasi, hát és derékfájás, de olyan szinten, hogy szinte már elviselhetetlen. Sav miatt lehet, mert érzem, hogy savas vagyok de akár mit, akár milyen mennyiégben egyek már fáj. Az orrom folyamatosan eldugul és nem elég megküzdenem az amúgy ilyenkor normális légszomjal, még itt van ez a plusz is. Emiatt inni alig merek, bár magmamba erőszakolom és szép mennyiség folyadékot sikerül fogyasztanom a nap végére, de rettegek, hogy megfulladok és folyton szárad a szám. Egésznap egyedül vagyok itthon 1 éves kisfiammal, nincs kivel beszélgetnem. Már nem tudom mit tegyek a kisfiammal is játszok pedig rengeteget. Mindennel lefoglalom magam akkor se valami jó csak, ha itt van mellettem valaki. Alig marad meg bennem vmi étel kihányom majdnem mindig.

2015. nov. 3. 06:57
 1/2 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok most.
2015. nov. 3. 07:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess valakivel, aki tud segíteni. Lelkileg és testileg is. Emma vonalat ismered? Keress rá! :)
2015. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!