Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baj? Mit tehetné...

Ugye nem lesz baj? Mit tehetnék ha teherbe estem császármetszés után 3,5 hónappal?

Figyelt kérdés

Kicsit meg vagyok ijedve.

3,5 hónapja szültem,és eddig cerazettét szedtem,kevés tejem van,de azt mindig odaadom a babának.

Egyszer már megvolt a mensim,szeptemberben,azóta nem,most 2 napja van barnázás,ami tudom a cerazette mellett előfordul.,viszont egyik éjjel nagyon szúrt az oldalam a hasam aljánál,és ma reggel meg felfordult a semmitől a gyomrom.

Remélem nem estem teherbe,még várok a teszttel,hátha megjön rendesen, de ez a hányinger megijesztett.

Ha esetleg mégis baba,hogy viselné a méhem? Mindenképp abortusz kell,? Volt valaki hasonló helyzetben?

Elég nehéz császárom volt,sok vérzéssel,ezért félek,hogy viselné a méhem,különben megtartanám,csak nagyon félek!!


2008. nov. 11. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy kéne abortusz, mert a baba olyan kicsi még az elején, hogy nem sok vizet zavarna, de ezt sajnos egyénileg és orvosilag kell eldönteni.

Egyébként nem hinném hogy aggódnod kell, mert a mensi ilyenkor tök rendszertelen, meg ott a fogamzásgátló, és a tünetek simán lehetnek mindenféle terhesség nélkül is.

2008. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig ne idegeskedj,amíg nem pozitív a teszt.

Aztán ha az,akkor beszélj a dokiddal.Én 2 év után is éreztem a vágásomat terhesen,de nem volt gond.Azonban sajnos nem tudtam megszülni ezt a babát sem,pedig úgy készültünk.

Azért ez nagyon kevés idő,szerintem rizikós lenne újabb baba most.De mindenképp a dokit kérdezd.


Minden jót.

2008. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen,elég kevés idő,meg már terhesség elején is azért a méh ugye elkezd tágulni.

Igazad van,kár előre idegeskedni.Csak nem szeretném ha olyan döntést kellene hoznom,ami nagyon fájdalmas.

2008. nov. 11. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet hogy megnyugodj!
2008. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm szintén császárral szült. A 6 hetes kontrollnál a dokija azt mondta, hogy akár teherbe is eshetne, de azért javasolja a kis pihenést.

Beszélj a dokiddal, ő majd megnézi a heget, és tud majd biztosat mondani.

2008. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó válaszolónak!

Ekkora hülyeséget,hogy lehet leírni??Ilyet orvos nem mondott az tuti.Nekem 2 császárom is volt,és nem vizsgálják a műtéti heget 6 hetes kontrollon,csak a felületét.Abból meg ugye semmire nem lehet következtetni.Pont arra hívják fel a figyelmet császármetszés után,hogy a vágásnak csak a felülete gyógyul gyorsan,a szöveteknek több hónapra,egy évre van szüksége a regenerálódáshoz.Ugyanis a császár nagy hasi műtétnek számít,és nem felületi karcolás!!!

Nem véletlenül aggódik a kérdező,ugyanis Ő is tisztában van azzal,hogy rizikót vállal ha terhes és úgy dönt kihordja a babát.

2008. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia elvileg a szülés, császár után 6 héttel a méh készen áll az újabb babára, nekem az orvosom mondta!

Nekem van egy 9 hónapos kisfiam, és most 7 hetes kismami vagyok!

Szorítok,hogy minden úgy legyen ahogy te akarod!!!

2008. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha nem jön meg rendesen most,akkor teszt,és ha pozitiv,meglátom,mit mond a doki,bár sajnos már a 6. héten is célozgatott,hogy ne akarjak majd hamar szülni még egy babát.Azt mondta,ráérek.Mégegyszer köszönöm a válaszokat,és csajok ne szedjétek a cerazettét,inkább más módszer,mert már én sem bízom benne.
2008. nov. 11. 21:50
 9/10 anonim válasza:
Nekem 6hét telt el a császármetszésem óta nem voltam még kontrolon,de két héttel ezelött együtt voltam a párommal(4hét után),védekeztünk krémmel de nem nagyon érzem jol magam hányingerem van,és rosszul vagyok,félek hogy terhes vagyok!!!
2009. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nálam szerencsére nem lett baba,azóta abbahagytam a cerazettét,igaz sajnos szoptatni sem tudok .Szorítok neked,reméljük nem lesz baj,majd írjál!

2009. ápr. 6. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!