Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosra vehetem, hogy fiú?

Biztosra vehetem, hogy fiú?

Figyelt kérdés
16+6 napon voltam ultrahangon. A doki megnézte a nemét, 4D-n is. Azt mondta fiú. Kérdeztem, hogy mennyire biztos, azt mondta már nem húzódik vissza semmi a lába között, az tuti. Akkor biztosra vehetem? Hétfőn jönnek festeni a lakás többi szobáját a festők, akkor lehet már kék a babaszoba is?
2015. nov. 5. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kék a babaszoba, mert az egy kislánynak is jó:) Viccen kívül, biztosra csak akkor veheted, ha megszületik. De ha egyébként megbízható orvosnak ismered a dokidat, aki nem beszél a levegőbe, akkor valószínűleg nem mondta volna így, ha nem lenne biztos benne.
2015. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim 14. héten mondta, mert egyérelműen mutatta a kukacát.

18. héten már úgy kérdezte egy másik doki, hogy "ugye tudja, hogy fiú"?

Mindig csak a kukacát mutatta, még én is láttam egyértelműen, hogy fiú.


Gondolom biztosra veheted, mert ha nem jól látja az orvos, akkor mondja, hogy egy erős tipp.

2015. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosra majd csak az érkezési oldalon lehet mondani! :-D
2015. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem biztos, ha latta a kukit. A "nem huzodik vissza semmi" alatt azt ertette, hogy valamikor 9 het korul a fiu es a lany meg ugyanugy nez ki, mindket nemnek van egy penisz formaju resz a nemi szerv helyen. A lanyoknal ez elkezd visszahuzodni, ebbol lesz a csiklo es kialakul minden noi nemiszerv, a fiuknal viszont nem huzodik vissza, hanem penisz lesz.

Szoval ha lany lenne, akkor 16 hetesen mar nem kellene ott lennie semminek, mert visszahuzodott volna, a doki viszont ezek szerint egyertelmuen latta hogy van ott valami.


Nekunk 2. babanal 15 hetesen 4d-n biztosra mondtak es ugy is lett.

2015. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16+5 naposan egyértelműen mondták, hogy fiú (széttette a lábát) és az is lett! (4D-n mondták)
2015. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem fehér? Az semleges, és ha netán lány, akkor nincs probléma. Alapvetően már biztosra lehet venni, elég pontosak manapság a dokik.
2015. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!