Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok csinálni?

MKs kérdése:

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Mit tudok csinálni, hogy jobban érezzem magam.

7 hetes terhes vagyok és folyamatosan hányingerem van, fáj a gyomrom egész nap.Sokat hányok /gyomorsav/ van olyan étel ami szintúgy viszont látom...

Egyfolytába ráz a hideg nem tudok se főzni se semmit csinálni se fekve se ülve nem jó.

Alvásról csak álmodok egész nap nyűgös vagyok. Szedek magnéziumot,méherősítőt és homeopátiás gyógyszert hányinger ellen, de nem segít.Iszok még gyömbér teát /mértékkel/,néha pár korty coca cola esik jól.Gyümölcsök kijönnek és csak tésztás ételeket kívánok. Ez így nagyon egyoldalú, remélem a baba jol van, lesz...

Valakinek valami más bevált?


2015. nov. 5. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A baba miatt ne aggódj, ő elveszi ami kell neki, semmi bajuk nem lesz a terhesség eleji hányós-undorgós időszaktól! Én hetekig csak főtt krumplit tudtam enni, meg kiflit, az is marha egészséges.. :) Egyél azt, ami bennmarad, most ez a legfontosabb.


Mivel sokmindent bevetettél már, további ötletem nincs, csak azt tudom mondani, hogy kitartás, nemsokára jobb lesz!

2015. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.olyat nem tudok amitől jobban lennél viszont kitartás.majd elmúlik ha elmúlik :( első babámmal 12hétig minden olyan rosszul voltam ahogy te leírtad.23 hétig folyamatosan minden reggel hánytam. egy időre elmúlt majd 32 hettől ujra a reggeli hányás. most második babámat várom ugyan úgy hányok minden reggel de nem annyira vészes mint elaz elsővel. kitartás reméljük később elmúlik. boldog babavárást :)))
2015. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A baba miatt ne aggódj, ő teljesen jól ellesz :)

Nekem voltak olyan napok, amikor 0 étel ès ital maradt meg bennem, folyamatosan hànytam 6-14. hétig, utána még heti párszor.

Kitartás, egyszer jobb lesz!

Nagyon nehéz, én csak feküdni tudtam hetekig, ha felkeltem, rögtön visszajött a víz is. Örülj addig, míg vmit kívánsz, nekem még most sincs étvàgyam :)

17 hkm

2015. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kicsit megnyugodtam első baba és eléggé sok problémám volt gyerekkorom óta a női dolgokkal, gondoltam hogy a terhességem se lesz könnyü de érte megéri! Nektek is boldog baba várást!
2015. nov. 5. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az vigasztaljon,hogy hamarosan elmúlik és el sem hiszed,hogy valaha is hányingered volt! :)

Én is csatlakozom az előzőekben leírtakhoz,várni tudsz,ennyit tehetsz.Ahogy múlnak a hetek,egyre közelebb lesz az első trimeszter vége és egyre jobban érzed majd magad!Én például végig beteg voltam,hol ezért hol azért,a hányingerem-hányásom a 16. hétig kitartott,nagyon durván.De most szuperül érzem magam,sokkal jobb kedvem van és energiám is végre.

2015. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!