Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességed hanyadik hetében...

A terhességed hanyadik hetében érezted, hogy egyre többször jársz pisilni, mind nappal mind éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vok,és tényleg!Most,hogy mondjátok volt a legelején is egy rövidebb időszak,amikor nagyon gyakran jártam pisilni,de éjszakánként nem kellett.Már el is felejtettem:)) Ez is tünet nálam a feledékenység,már csak a szülésen jár az eszem:))
2010. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a másodi kterhességem és az elsőnél nem emlékszem, h a kezdeteknél lett volna ilyen, de a mostaninál baromi gyanús volt, hogy ennyit pisilek. Aztán teszteltem :DDDD

Ja, 4-5. hétben már ment az állandó pisilde

2010. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt- hogy nem csak inger volt, mindig telehólyagom voltj, rengeteget pisiltem azalatt a 8x.. de mindenki más..
2010. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlészem a 8-10. héttől sokkal többet jártam pisilni, aztán, ahogy nőtt a baba, még gyakrabban. Most ha úgy fekszik a baba és még mocorog is 20-30 percenként is sétálhatok :(, de 1-2 óránként biztos. 37h km
2010. márc. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előbb jött a gyakori pisilési inger, minthogy tudtam volna, hogy terhes vagyok. Ez volt az egyik ami miatt gyanakodni kezdtem. Mondjuk inkább nappal futkostam, éjszaka nem emlékszem, hogy ki kellett volna mennem. És persze állandóan tudtam volna aludni. Folyton fáradt és álmos voltam. Most viszont a vége felé már éjjel is ki kell mennem. Van, hogy többször is. Ha késik és gyanakszol csinálj egy tesztet és kiderül. Drukkolok neked. 35 hetes km
2010. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A megemelkedett progeszteron miatt kb a 4. és a 8. hét között sokat jártam ki pisilni, éjszaka is. Aztán abbamaradt, ésmost meg már a pocak mérete miatt, meg a baba feje miatt nyomódik a hólyagom folyton, ez kb a 24. héttől van így.

29 hetes km

2010. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem a 6-7. héttől kezdődött, naponta többször kell mennem, mint nem terhesen kellett, és ez még kiegészült éjszakai pisiléssel (legalább 1, de akkor reggel 5-6 óra körül már alig várom, hogy ébredés után rögtön mehessek). :-)

Reggeli első vizeletvételre is külön rá kellett készülnöm, mert olyan erős ingerem szokott lenni reggel, hogy pisilnem keeeell, hogy nem tudtam középsugaras vizeletvételre koncentrálni. Olyankor úgy érzem, hogy megőrülök, ha nem pisilhetek rögtön. :-)

2010. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héttől gyakrabban kellett mennem napközben. Kb. 2 hete "éjszakázom" is, most vagyok 24 hetes, ennél rosszabb már ne legyen:)
2010. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

szia.pár hetesen nekem is volt ilyen tünetem,de éjszaka még nem kellett kimennem,csak napközben többet.aztán kb a 6. hónaptól minden éjszaka.mostanában meg már éjszaka kétszer is ki kell mennem.



31 hetes

2010. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 S.Ági ***** válasza:
Szia! Én 13 hetes vagyok,egy hete még csak kétszer,ezen a héten már háromszor mentem ki éjszaka!Én is kíváncsi vagyok,mi lesz még ezután!:-)
2010. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!